نمناک سرگرمیگوناگون کشته شدن گربه بی نوا با رنگ ضد آب! + تصاویر
گربه ای به نام میگلی، اخیرا زمانیکه توسط مالک خود با استفاده از رنگ ضد آب رنگ شد، پس از تحمل چند روز رنج در نهایت جانش را از دست داد!

کشته شدن گربه بی نوا با رنگ ضد آب!

نگهداری و مراقبت از حیوانات خانگی یکی از سرگرم کننده ترین کارهایی می باشد که شاید در دنیای امروزه با میزان آسیب هایی که توسط افراد سودجو و منفعت طلب به حیواناتی اعم از گربه ها، سگ ها و... وارد می شود، اغلب افراد سعی برآن دارند تا بتوانند با استفاده از نگهداری و پرورش حیوانات خانگی به آنها کمک کرده باشند و از طرفی هم سرگرم شوند.

با این حال نگهداری و مراقبت از حیوانات خانگی بیشتر به افراد مسن و افسرده پیشنهاد می شود چرا که شما می بایست حیوان خانگی خود را روزانه با برنامه ای دقیق برای گشت و گذار به بیرون از خانه ببرید که این گونه هم به سلامت خود و هم به سلامت حیوان خانگی تان کمک کرده اید و علیرغم تحرک و فعالیت بدنی نیز می توانید سرگرم شوید و دیگر احساس بی حوصلگی به شما دست ندهد!

از این رو مسئولیتی که شما در قبال مراقبت و نگهداری از حیوان خانگی خود باید بپذیرید چیزی بیشتر از این می باشد و شما زمانیکه وظیفه نگهداری یک حیوان خانگی را برعهده می گیرید، می بایست در مقابل این مسئولیت به بیشترین میزان ممکن تلاش کنید تا همانند افراد سودجو به آنها آسیب وارد نکنید!!

برای مثال اخیرا خبر عجیب و دردناکی حاکی از یک گربه بی نوا از کشور سوئیس در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با حواشی متعددی توسط کاربران صفحات مجازی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

گربه 13 ساله ای به نام میگلی، اخیرا زمانیکه توسط مالک خود به نام " سینا کونز " با استفاده از رنگ ضد آب مورد ازار و اذیت قرار گرفت، که نهایتا بعد از 3 روز جراحت جان خود را از دست داد! تصاویر دردناک این گربه بی نوا به شدت در صفحات مجازی منتشر شد و اکثر کاربران تقاضای بازخواست مالک بی رحم این گربه را داشتند تا علت را جویا شوند!

در طی این بازخواست ها و بررسی ها، پلیس در نهایت مالک این گربه را دستگیر نمود و در اینک در حال تحقیق و بررسی این موضوع می باشد! اما بی شک چنین اقدام غیر انسان دوستانه توسط یک فرد عادی به هیچ وجه رخ نمی دهد و شاید از اختلالات روانی رنج می برد!

کشته شدن گربه بی نوا با رنگ ضد آب! + تصاویر

کشته شدن گربه بی نوا با رنگ ضد آب! + تصاویر
:
امتیاز : 0 تعداد رای : 1
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 0 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف