نمناک ورزشگوناگون اسامی کشتی گیران خارجی عنوان دار در لیگ ایران
کشتی ایران ، لیگ برتر کشتی ایران
تیم های حاضر در رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی ایران نسبت به جذب کشتی گیران عنوان دار جهان و المپیک خارجی اقدام کرده اند.
تاریخ انتشار : 18 مهر 1396

جذب عنوان داران جهان و المپیک در لیگ کشتی ایران

تیم های حاضر در لیگ برتر کشتی برای کسب نتایج بهتر نسبت به جذب عنوان دارن جهان و المپیک از کشورهای مختلف اقدام کرده اند. با توجه به افزایش حساسیت لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی و اهمیت نتایج تیم های حاضر در این رقابت ها در دور برگشت لیگ، تیم های حاضر در این رقابت ها نسبت به جذب کشتی گیران عنوان دار خارجی اقدام کرده اند تا در دور برگشت و همچنین دیدارهای نیمه نهایی و فینال که 2 هفته دیگر در کاشان برگزار می شود از این نفرات استفاده کنند.

در حال حاضر لیگ برتر کشتی آزاد در 2 گروه 4 تیمی برگزار می شود که بیمه رازی و ستارگان ساری بر صدر این دو گروه تکیه زده اند. ایزی پایپ کاشان، هیات کشتی مرند و رعد پدافند تهران پاس رستم کلا، هلدینگ فراز خراسان رضوی و هرسین کرمانشاه دیگر تیم های حاضر در لیگ کشتی آزاد هستند.

در کشتی فرنگی نیز 8 تیم در دو گروه 4 تیمی به رقابت با یکدیگر می پردازند که بیمه رازی و سیناصنعت ایذه در جایگاه نخست دو گروه قرار دارند. شهدای مدافع حرم، مرحوم حسین خواجه وندی ، پاس اندیمشک، دانشگاه پیام نور خوزستان، آکادمی امید نوروزی و رعد پدافند تهران نیز دیگر تیم های حاضر در لیگ کشتی فرنگی هستند.

اسامی کشتی گیران خارجی که توسط تیم های حاضر در لیگ برتر کشتی ازاد و فرنگی جذب شده اند به ترتیب زیر است:

عنوان داران جهان و المپیک:

کشتی آزاد:

ماگومد قربان علی اف

ستارگان کاشان:ماگومد قربان علی اف دارنده مدال طلا و برنز جهان در وزن 70 کیلوگرم و آرتوم گبکوف در وزن 57 کیلوگرم از روسیه.

 

کشتی ایران

عنوان داران جهان و المپیک در لیگ ایران

ختیک تسابولوف 
بیمه رازی:زائور اوگویف دارنده مدال برنز اروپا در وزن 57 کیلوگرم وختیگ تسابولوف دارنده مدال طلا و نقره جهان در وزن 74 کیلوگرم هر دو از روسیه.

گنو پتریاشویلی 
ایزی پایپ کاشان:گنو پتریاشویلی دارنده مدال طلای جهان و برنز المپیک در وزن 125 کیلوگرم از گرجستان و ولادیسلاو بایتسایف دارنده مدال نقره و برنز اروپا از روسیه در وزن 97 کیلوگرم.

بخان گویگریف

هلدینگ فراز خراسان رضوی:بخان گوی گریف دارنده مدال طلای جهان در وزن 65 کیلوگرم از روسیه.

 

کشتی ایران

عنوان داران جهان و المپیک در لیگ ایران


کشتی فرنگی:

رسول چونایف 

بیمه رازی تهران:رسول چونایف دارنده مدال طلای جهان و برنز المپیک از آذربایجان

فرانک استابلر 

شهدای مدافع حرم قم:فرانک استابلر دارنده 2 مدال طلا و یک برنز جهان در وزن 71 کیلوگرم و ادوارد پاپ نفر پنجم المپیک هر دو از آلمان.

 

 کشتی ایران

عنوان داران جهان و المپیک در لیگ ایران

ماکسیم مانوکیان

سینا صنعت ایذه:ماکسیم مانوکیان دارنده مدال طلای جهان از ارمنستان در وزن 85 کیلوگرم و ریوازی نادراشویلی دارنده مدال برنز جهان از گرجستان.

اسامی کشتی گیران خارجی عنوان دار در لیگ ایران

اسامی کشتی گیران خارجی عنوان دار در لیگ ایران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف