نمناک سرگرمیگوناگون “کشتی مجلل” 100 میلیون دلاری شاهزاده سعودی + تصاویر
کشتی مجلل ، شاهزاده ولید
تصاویری از “کشتی مجلل” ولید بن طلال شاهزادۀ سعودی را در حالی مشاهده می کنید که وی سوار بر این کشتی لوکس 100 میلیون دلاری برای افتتاح کانال جدید سوئز وارد مصر شد.
بازدید : 11,255 نفر

شاهزاده ولید بن طلال یکی از افراد سرشناس و ثروتمندی است که گران ترین های جهان را خریداری کرده است کشتی مجللی که در ادامۀ این مطلب عکس هایی از نمای داخلی و خارجی آن مشاهده می کنید یکی از همین دارایی های گرابهای او می باشد.

تصاویر زیر ولید بن طلال شاهزاده سعودی را سوار بر کشتی لوکس 100 میلیون دلاری خود نشان می دهد که همراه با 41 ثروتمند دیگر جهان با هدف مشارکت در افتتاح کانال جدید سوئز وارد آب های مصر شد.

سایت خبری «هاچ مصر» در این باره گزارش داد، کشتی ولید بن طلال شاهزاده عربستانی با نام "KINGDOM5KR" که توسط "جان بانینبرگ" مهندس استرالیایی طراحی و در سال 1980 با هزینه 100 میلیون دلار ساخته شده است.

این کشتی تاکنون در بسیاری از فیلم های مشهور جهان مانند فیلم معروف جیمز باند به نام " Never Say Never Again" حضور داشته است.کشتی ولید بن طلال دارای دو طبقه بسیار بزرگ با گنجایش یک دیسکو، سینما، فرودگاه بالگرد، استخر، 11 سالن فاخر است.

شاهزاده های سعودی با غارت ثروت مردم عربستان، بساط عیاشی خود را در سراسر جهان فراهم کرده اند، این در حالی ست که بنابر برخی گزارش ها حدود 60درصد مردم عربستان زیر خط فقر زندگی می کنند.

کشتی کروزعکس هایی از داخل کشتی کروز

کشتی مجلل

کشتی مجلل

کشتی مجلل

کشتی مجلل

کشتی مجلل 100 میلیون دلاری شاهزاده سعودی + تصاویر

“کشتی مجلل” 100 میلیون دلاری شاهزاده سعودی + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 60
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 48 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف