نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون اتفاقی که علیرضا کریمی کشتی گیر آزادکار را شوکه کرد!
كشتی گير عليرضا كريمی ، دارنده مدال برنز جهان
کشتی گیر علیرضا کریمی اینگونه گفت: از تصمیم شورای فنی برای انتخاب شدنم به عنوان آزادکار وزن 97 کیلوگرم ایران در بازی های آسیایی 2018 هیچ اطلاعی نداشتم.
تاریخ انتشار : 14 مرداد 1397

علیرضا کریمی:نمی دانستم قرار است در 97 کیلوگرم کشتی بگیرم

علیرضا کریمی درباره انتخابش به عنوان آزادکار وزن 97 کیلوگرم ایران در بازی های آسیایی 2018 اندونزی، اظهار کرد:این مسئولیتی است که بر گردن من افتاده و امیدوارم که بتوانم از پس این مسئولیت سنگین با کسب بهترین نتیجه در بازی های آسیایی برآیم و مردم را خوشحال کنم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا کادر فنی تیم ملی پیش از این موضوع وی را در جریان این تصمیم قرار داده است یا خیر؟ گفت :هیچ صحبتی در این باره نداشته ایم و من انتخابم به عنوان وزن 97 کیلوگرم در بازی های آسیایی را از طریق سایت های خبری مطلع شدم. به هر حال تصمیمی است که شورای فنی پس از بررسی های لازم اتخاذ کرده است و مسئولیت سنگینی است که بر عهده من گذاشته شده است، اما من قبل از آن هیچ اطلاعی از این موضوع نداشتم.

صحبت های علیرضا کریمی درباره کشتی در وزن 97 

کشتی گیر علیرضا کریمی در پاسخ به این سوال که برخی از منتقدان این تصمیم شورای فنی معتقد هستند که تغییر وزن مجدد او طی مدت زمان اندک منطقی نیست، اظهار کرد:من پیش از این که در وزن 92 کیلوگرم کشتی می گرفتم 91 تا 92 کیلوگرم وزن طبیعی ام بود. ترجیح خودم این است که با توجه به شرایط فیزیکی و شکل کشتی گرفتنم با حریفان سنگین تر از خودم می توانم خیلی بهتر کشتی بگیرم، چرا که نسبت به آنها سرعتی تر هستم و چابکی ام از حریفان سنگین وزن بیشتر است. همچنین به لحاظ تنفسی نیز می توانم بهتر از آنها عمل کنم. در اردوهای تیم ملی هم زمانی که با کشتی گیران یک وزن بالاتر از خودم کشتی می گیرم خیلی راحت با آنها مبارزه می کنم و می توانم از حریفانم امتیاز بگیرم. بنابراین امیدوارم این تصمیم به کسب نتیجه خوب منجر شود.
کشتی گیر علیرضا کریمی

علیرضا کریمی در بازی های آسیایی 2018 می تواند نتیجه بگیرد؟

تصمیم علیرضا کریمی پس از بازی های آسیایی 2018

آزادکار وزن 97 کیلوگرم در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا، در پاسخ به این سوال که آیا پس از بازی های آسیایی در همین وزن 97 کیلوگرم به کار خود ادامه خواهد داد یا قصد دارد به وزن 92 کیلوگرم باز گردد، خاطر نشان کرد:برای این که در این وزن ادامه دهم باید وزنی در حدود 94 کیلوگرم داشته باشم. نمی دانم پس از بازی های آسیایی در این وزن باقی می مانم و یا به وزن 92 کیلوگرم باز می گردم. باید دید شرایط به چه شکلی خواهد بود. باید در بازی های آسیایی برای نخستین بار در این وزن کشتی بگیرم تا پس از آن بهترین تصمیم را در این زمینه بگیرم. فعلا نمی توانم درباره این موضوع اظهار نظر نهایی داشته باشم.
کریمی در پایان با تاکید بر این که به عنوان یک کشتی گیر وظیفه دارد تحت هر شرایطی تمرکزش بر روی کسب بهترین نتیجه باشد، گفت :هدفم کشتی گرفتن است و این نیز تصمیمی است که کادر فنی تیم ملی گرفته است و من با حرف های دیگر کاری ندارم و سعی می کنم تمام تمرکزم بر روی تمرین و کشتی باشد. این مسئولیت سنگینی است که سعی می کنم از پس آن بر آیم.
 
علیرضا کریمی

علیرضا کریمی کشتی گیر وزن 97 ایران در بازی های آسیایی جاکارتا

صحبت های کشتی گیر علیرضا کریمی درباره حضورش در بازی های آسیایی

اتفاقی که علیرضا کریمی کشتی گیر آزادکار را شوکه کرد!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از مشرق/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف