نمناک سرگرمیگوناگون کشف اسکلت انسان های اولیه در چین! + تصاویر
انسان های اولیه ، کشف انسان های اولیه
کشف اسکلت ها و استخوان های انسان های اولیه توسط دانشمندان در مراتع شمال چین باعث شوکه شدن آنها شد.

کشف اولین شواهد از انسان های اولیه

طبق شواهد موجود،بطور کلی انسان های اولیه که بیشتر به میمون ها شباهت داشتند ( گونه های اولیه انسان ها که به "نئاندرتال ها" معروف بودند) حدودا از 4 میلیون سال گذشته در آفریقا شروع به زندگی کرده اند که با گذشت سال های زیادی از زندگی این انسان های میمون نما در نهایت، 40 هزار سال پیش کاملا منقرض شدند.با این وجود،دانشمندان در همین موضوع تصاویری را منتشر کردند که نشان دهنده زندگی انسان های اولیه در منطقه ایی خارج از آفریقا می باشد.جزئیات کامل این مطلب را از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
جمجمه انسان اولیه
کشف اسکلت انسان های اولیه
 

کشف انسان های اولیه در آفریقا

با مشاهده آخرین مدارک و شواهد ،همه ما می دانستیم که انسان های اولیه در آفریقا به وجود آمده اند و در همان جا نسل شان منقرض شده است.اما دانشمندان چینی و انگلیسی پس از مدت ها جست و جو در مراتع بسیار بالا در شمال چین مانند شانگچن توانستند برخی اسکلت ها و استخوان های انسان های اولیه را بیابند.این کشف بسیار بزرگی است.چراکه نشان دهنده این است که انسان های اولیه کاملا در تکاپو بودند و بدون هیچ ابزار و وسیله ایی توانسته اند مسیر 14000 کیلومتری از آفریقا را به سمت شمال چین بپیمایند.این تحقیق بزرگ ابتدا در مجله "Nature" منتشر شد که پس از انتشار آن در میان عموم باعث شوکه شدن همگان شد. این استخوان ها و اسکلت های موجود در مراتع شانگچن چین،متعلق به 1.8 میلیون سال گذشته می باشد.
 
 انسان های اولیه چگونه بودند
کشف شواهدی از انسان های اولیه
 

کشف شواهد باورنکردنی از انسان های اولیه

پروفسور "رابین دننل" از دانشگاه ایکستیر بریتانیا ، در مورد این کشف بزرگ این چنین گفت:"این کشف توانست باعث نقض شدن کشف های اخیر و قبلی ما شود و نشان داد که انسان های اولیه فقط در آفریقا زندگی نکرده اند و بلکه در اقسام نقاط دنیا نیز زندگی کرده اند".
 
 انسان های میمون نما
کشف انسانهای اولیه در شمال چین
 
با مشاهده این شواهد،تعداد بسیار زیادی سوال در این مورد ممکن است پیش بیاید که می توانند باعث نقض پاسخ های قدیمی شوند.برای مثال؛اگر انسان های اولیه توانسته اند از آفریقا به سمت چین بیایند،یقینا باید در جاهای دیگر نیز اقامت کرده باشند؟!و این چنین سوالات که می توانند ذهن را درگیر خود سازند.

انسان های اولیه ، کشف نشانه های عجیب از انسان های اولیه

کشف اسکلت انسان های اولیه در چین! + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ک
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف