نمناک اخبارحوادث جزئیات کشف بسته انفجاری در شرق اردبیل
بسته انفجاری ، عنبران
یک بسته انفجاری در یکی از روستاهای بخش عنبران شهرستان نمین اردبیل کشف و توسط تیم خنثی سازی سپاه خنثی شد.
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1396

کشف و خنثی سازی بسته انفجاری در یکی از روستا های اردبیل

دادستان عمومی وانقلاب اردبیل گفت:یک بسته انفجاری در 700 متری روستای گلشن از توابع بخش عنبران شهرستان نمین در شرق اردبیل کشف و خنثی شد.

دادستان اردبیل روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود:2 روز پیش گزارشی درباره ترددهای مشکوک در روستای گلشن عنبران دریافت و به نیروهای امنیتی اجازه بازرسی از این روستا صادر شد.
وی اضافه کرد:نیروهای امنیتی سپاه در بازرسی از راههای ورودی و مجاور این روستای مرزی تجهیزات انفجاری در خارج از محدوده روستا و در نزدیکی مرز کشف و اقدام به خنثی سازی آن کردند.

 بسته انفجاری

کشف بسته انفجاری

وی اضافه کرد:در بررسی ها مشخص شد محموله انفجاری به مقدار 2 کیلوگرم با میکرو کنترل جاسازی شده است که تیم خنثی سازی سپاه وارد عمل شد و در محل آن را خنثی کرد.
ایشان اضهار کردند :که هنوز فرد مظنونی در این زمینه دستگیر نشده ولی بررسی های اطلاعاتی در سطح گسترده ای در حال انجام است.
بخش عنبران از توابع شهرستان نمین می باشد. این بخش دارای مرز مشترک با جمهوری آذربایجان بوده و حدود 40 کیلومتر با شهر اردبیل فاصله دارد.
دادستان اردبیل همچنین در خصوص بازداشت 2 تن از مدیران کانال تلگرامی در اردبیل نیز گفت :بازداشت این 2 نفر ربطی به فعالیت های انتخاباتی انها نداشته بلکه به اتهام تشویش اذهان عمومی، توهین به شورای نگهبان و قوه قضائیه بازداشت شده اند.
وی افزود:یکی از این 2 نفر آزاد شده اما نفر دوم هنوز در بازداشت بسر می برد و پرونده وی در حال بررسی است.

*عکس تزئینی می باشد.

جزئیات کشف بسته انفجاری در شرق اردبیل

جزئیات کشف بسته انفجاری در شرق اردبیل
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از ایرنا -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف