کشف بچه 16 روزه
در یکی از شهر های چین مرد موتور سواری که از کنار جاده عبور می کرد یک دختر بچه 16 روزه ای را که در حال گریه کردن در جعبه کارتون بود،کشف کرد.

کشف بچه 16 روزه در جعبه کارتون

یکی از اتفاقاتی که می توانند به شدت بر روی روابط عاطفی یک زوج و یا خانواده تاثیر مثبت بگذارند،متولد شدن نوزاد است که می تواند بر روی این روابط بیشترین میزان تاثیر را بگذارد.اما همیشه بعد از متولد شدن نوزاد ، برخی اتفاقاتی می افتند که می توانند این تاثیر مثبت را نادیده بگیرند.

برای مثال پس از متولد شدن نوزاد در طی اتفاقاتی تلخ و دلخراش ، مانند جدایی طرفین،اختلافات خانوادگی،عدم توانایی مالی و... نوزاد در بیرون از خانه رها می کنند که این اتفاق بسیار دلخراش و دردناکی است که می تواند باعث آزردگی ما شود.

کشف بچه

کشف دختر بچه 16 روزه در جعبه کارتون

این موضوع متاسفانه این روزها بیشترین میزان خود را در پی دارد و باید کارهای لازم در این امر صورت بگیرند تا دیگر هیچ نوزادی از پدر ومادرش جدا نشود.با این وجود روز گذشته یک مرد موتورسوار،در هنگام رانندگی با موتورسیکلت جعبه کارتونی را در کنار جاده مشاهده می نماید که درون آن یک نوزاد با صدایی بلند در حال گریه کردن بود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته تصاویری کاملا دلخراش در صفحات مجازی منتشر شد که یک مرد موتور سوار نوزاد 16 روزه ای را در کنار جاده که در داخل یک جعبه کارتون قرار داده شده بود.وی پس از مشاهده کردن نوزاد به سمت او رفت و پتوی صورتی رنگی که بر روی نوزاد کشیده شده بود را کنار می کشد و او را در آغوش می گیرد تا به گریه اش پایان دهد.

کشف نوزاد 16 روزه در کنار جاده

دختر بچه 16 روزه در جعبه کارتون و کنار جاده

در هنگام بیرون آوردن نوزاد 2 هفته ای،وی یادداشت پنهانی را در زیر کودک مشاهده می کند که بر روی آن نوشته شده بود:این نوزاد دختر در 4 اوت 2018 متولد شده است.

پس از پیدا شدن این نوزاد تنها و رها شده در کنار خیابان،مرد موتور سوار نوزاد را به پلیس اطلاع داد و آنرا به بیمارستان منتقل کردند.پزشک بیمارستان پس از چک کردن نوزاد ، اطلاع داد که نوزاد کاملا سالم است و به هیچ بیماری ای مبتلا نمی باشد.

نوزاد کشف شده

رها شدن نوزاد دختر 16 روزه در جاده

این اتفاق در یکی از شهرهای چین به نام چانگ می رخ داده است و اینک نوزاد را به بیمارستانی واقع در جنوب چین منتقل کرده اند تا آنها کارهای اولیه مانند نام گذاری و غیره را برای او انجام دهند و به پرورشگاه نوزادها منتقل سازند.

پلیس محلی منطقه چانگ می نیز در طی این اتفاق گفت که بررسی های کافی برای پیدا کردن پدر و مادر این نوزاد انجام خواهد گرفت.جالب است بدانید که اگر پدر و مادر این نوزاد پیدا شوند به مدت 3 سال محکوم به زندان خواهند شد.

دختر بچه 16 روزه ای در جعبه کارتون و کنار جاده کشف شد

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
وبگردی