نمناک اخبارجامعه تخم 12 هزار ساله در چمدان یک مسافر+ تصاویر
کشف تخم مرغ 12 هزار سال پیش ، کشف تخم مرغ 12 هزار سال پیش
تخم مرغی به قدمت 12 هزار سال که متعلق به گونه ای از پرنده ی ماقبل تاریخ بوده است در چمدان یکی از مسافران کشف شد. این مرد مدعی است که همسرش از ماداگاسکار این تخم را برایش فرستاده است.
تاریخ انتشار : 2 فروردین 1394
بازدید : 5,763 نفر

تخم مرغی به قدمت 12 هزار سال که متعلق به گونه ای از پرنده ی ماقبل تاریخ بوده است در چمدان یکی از مسافران کشف شد. این مرد مدعی است که همسرش از ماداگاسکار این تخم را برایش فرستاده است و هر کسی می تواند با پرداخت هزینه ی متوسطی این نوع تخم را خریداری کند. 

یک مرد ایتالیایی که تلاش داشت یک تخم پرنده متعلق به ماقبل تاریخی را در چمدانش از کشور خارج و به آمریکا ببرد، توسط نیروهای پلیس دستگیر شد.

 نیروهای پلیس مستقر در فرودگاه «برگامو»ی ایتالیا تخمی به قدمت 12 هزار سال که ارزشی بیش از 91 هزار یورو دارد را در چمدان مسافری که قصد سفر به لس آنجلس داشت، پیدا کردند.
 
 تخم مرغ 12 هزار ساله
تصور می شود این تخم که 51 سانتی متر قد و 75 سانتی متر قطر دارد، به موجودی ماقبل تاریخی به نام «فیل پرنده» یا «Aepyornis Maximus» تعلق دارد. این حیوان که شبیه شترمرغ استرالیایی است، نیم تن وزن داشته و 12 هزار سال پیش در منطقه ماداگاسکار زندگی می کرده است.
 
 
فرد دستگیرشده مدعی است همسرش اهل جزیره ماداگاسکار است و این تخم به عنوان هدیه عروسی به آن ها داده شده و ارزش آن کمتر از 511 یورو است.
 
 تخم مرغ 12 هزار ساله
وی در این باره گفت:هرکسی می تواند چنین تخمی را در ماداگاسکار با پرداخت تنها چند یورو خریداری کند. همسر من از این ها جمع می کند. خانواده اش چند تا از این تخم ها دارند.
 
 
به گزارش حریت دیلی نیوز، ممکن است این مرد به جرم تلاش برای خارج کردن اثری با ارزش فرهنگی از کشور، به زندان و پرداخت جریمه ای 5111 یورویی محکوم شود.

تخم 12 هزار ساله در چمدان یک مسافر+ تصاویر

تخم 12 هزار ساله در چمدان یک مسافر+ تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 35
برگرفته از دیلی نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف