نمناک اخبارجامعه کشف 98 کیلو تریاک از یک خانه در جنوب تهران
کشف تریاک ، کشف تریاک در جنوب تهران
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف مواد مخدر تریاک در جنوب پایتخت خبر داد.
تاریخ انتشار : 3 آبان 1397

کشف تریاک در جنوب تهران

باشگاه خبرنگاران: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری یک توزیع کننده مواد مخدر در جنوب پایتخت خبر داد. 

سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار کرد:در پی اعلام چندین گزارش مردمی به پلیس مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی مواد مخدر به نام «ن»، پرونده ای در این خصوص تشکیل شد و بررسی موضوع بر عهده تیم عملیاتی پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با بیان اینکه متهم به تازگی یک محموله قاچاق را خریداری و پس از دپو در منزل اقدام به توزیع موادمخدر در محله مولوی کرده بود، افزود:ماموران پلیس با اخذ مجوز قضایی به مخفیگاه متهم رفته و وی را در حین ورود به منزل دستگیر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تصریح کرد:پس از دستگیری متهم، ماموران با ورود به منزل وی مقدار 98 کیلو و 550 گرم تریاک را که در مخفیگاهش جاسازی کرده بود، کشف و ضبط کردند. همچنین سه خودروی متهم که در حیاط منزلش پارک شده بود، توقیف و به همراه مواد مکشوفه و متهم به اداره پلیس منتقل شدند.

انتهای پیام/م

کشف مواد مخدر تریاک در جنوب تهران

کشف 98 کیلو تریاک از یک خانه در جنوب تهران
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف