نمناک اخبارحوادث کشف جسد حلق آویز جوان مشهدی داخل فروشگاه
کشف جسد ، کشف جسد
فریادهای دلخراش زنی که پیکر حلق آویز پسرش را داخل مغازه مشاهده کرده بود پرونده کشف جسد جوان 26 ساله را به جریان انداخت.
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1395
بازدید : 4,643 نفر

کشف جسد حلق اویز شده یک جوان 26 ساله در فروشگاه

عصر پنجشنبه گذشته فریادهای دلخراش زنی که پیکر حلق آویز پسرش را داخل مغازه مشاهده کرده بود، نیروهای امدادی را به محل وقوع حادثه در بولوار ذوالفقار مشهد کشاند، اما وقتی مشخص شد که جوان 36 ساله جان خود را از دست داده است نیروهای انتظامی وارد عمل شدند و بدین ترتیب با حضور قاضی ویژه قتل عمد در محل کشف جسد، تحقیقات قضایی در این باره آغاز شد.

دست نوشته 3 صفحه ای حکایت از آن داشت که جوان مذکور به دلیل برخی مسائل و ناراحتی های خانوادگی اقدام به خودکشی کرده است.این درحالی بود که پزشک قانونی علت مرگ این جوان را که دارای یک فرزند بود انسداد راه تنفسی اعلام و عنوان کرد:حدود 4 ساعت از مرگ وی می گذرد. مادر متوفی نیز در این باره به قاضی حسینی گفت:ظهر امروز وقتی فرزندم برای ناهار به منزل بازنگشت نگران شدم و به مغازه او رفتم که دیدم در مغازه با ریموت بسته شده و پیکر حلق آویز فرزندم داخل مغازه است.
این گزارش حاکی است:به دستور قاضی سید جواد حسینی جسد متوفی به پزشکی قانونی حمل شد و تحقیقات درباره چگونگی وقوع این حادثه ادامه یافت.

کشف جسد حلق آویز جوان مشهدی داخل فروشگاه

کشف جسد حلق آویز جوان مشهدی داخل فروشگاه
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 18
برگرفته از الف /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف