نمناک اخبارحوادث کشف جسد زن میانسال در بیابانهای توس +عکس
کشف جسد ، جسد رها شده
جسد زنی میان سال که به علت نامعلومی جانش را از دست داده و در بیابان های منطقه توس رها شده بود، از سوی مردم کشف شد.
تاریخ انتشار : 11 دی 1395
بازدید : 2,035 نفر

کشف جسد رها شده در بیابانهای توس

ساعت حوالی ١١ظهر جمعه دهم دی را نشان می داد که خبری مبنی بر کشف یک جسد از سوی تعدادی از شهروندان در منطقه توس به پلیس اعلام شد و پای ماموران کلانتری کاظم آباد را به محل حادثه واقع در بیابان های توس 91 کشاند.

با حضور ماموران پلیس در محل و صحت خبر اعلامی، بلافاصله موضوع به مقام قضایی گزارش شد و بازپرس ویژه قتل دادسرا به همراه عوامل پزشکی قانونی و کارآگاهان پلیس آگاهی در محل حاضر شد.

صدای آژیر خودروهای پلیس در منطقه موجب تجمع ساکنان در محل حادثه شد. با حضور قاضی میرزایی، تحقیقات اولیه درخصوص این پرونده آغاز شد و بررسی های اولیه حاکی از آن بود که متوفی حدود 4٠ساله است و ممکن است به دست فرد یا افرادی به قتل رسیده باشد.

تحقیقات در محل جرم در حالی ادامه یافت که آثار به جامانده نشان از کشیده شدن جسد روی زمین داشت. با کشف خط مسیر ناشی از کشیده شدن جسد بر روی زمین، احتمال قتل این زن میان سال قوت گرفت که جسد با دستور مقام قضایی برای بررسی دقیق تر، به پزشکی قانونی منتقل شد.

کشف جسد

کشف جسد رها شده در بیابان های منطقه توس

بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در این باره گفت:در حال حاضر، هیچ نشانه هویتی از متوفی در دست نیست و تحقیقات پلیس در این خصوص ادامه دارد .

مرگ مشکوک یک معین آبادی

قاضی کاظم میرزایی با اشاره به کشف یک جسد در روستای معین آباد از توابع مشهد، عنوان کرد:شامگاه پنجشنبه خبری مبنی بر کشف جسد مردی 6٨ ساله در حاشیه جاده این روستا به پلیس اعلام شد که با حضور در محل حادثه و بررسی های انجام شده، مشخص شد متوفی حین حرکت با یک دستگاه موتور سیکلت بوده که به علت سکته قلبی، به زمین خورده و جانش را از دست داده است.

کشف جسد زن میانسال در بیابانهای توس +عکس

کشف جسد زن میانسال در بیابانهای توس +عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از رکنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف