نمناک اخبارگوناگون پشت پرده کشف جسد زن 30 ساله در گردنه اسد آباد
کشف جسد زن ، کشف جسد زن
جسد زن 30 ساله در گردنه اسدآباد همدان توسط کوهنوردان کشف شد و در پی تحقیقات یک نفر مظنون به قتل بازداشت شد، اعترافات متهم راز درگیری را فاش کرد.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1396

کشف جسد زن 30 ساله در اسدآباد همدان

دادستان اسدآباد گفت:روز گذشته در پی کشف جسد زنی ٣٠ ساله در گردنه اسدآباد، یک نفر مظنون به قتل بازداشت شد.
محمدجواد هاجرپور اظهار کرد:متهم به قتل طی بازجویی ها اعتراف کرد که این زن ٣٠ ساله همسر موقت وی بوده که به اتفاق هم به بیستون رفته و در مسیر بحث در رابطه با طلاق همسر اول متهم و ازدواج با این زن بالا می گیرد.

وی اضافه کرد:متهم به قتل در ادامه بازجویی ها ادعا کرده که همسر موقت وی در هنگام برگشت، متهم را تهدید کرده که خود را خواهد کشت و در حین تهدیدها قرصی را از کیف خود خارج و مصرف کرده و در مسیر حال زن بد شده و فوت می کند.
هاجرپور یادآور شد:متهم ادعا کرده با دیدن صحنه تمام کردن زن در ماشین، دچار هراس شده و از ترس جسد همسر موقتش را در گردنه اسدآباد رها کرده است.
وی افزود:اکنون جسد کشف شده در گردنه اسدآباد برای کالبدشکافی و مشخص شدن علت مرگ تحویل پزشکی قانونی شده و هنوز علت مرگ وی مشخص نیست و باید منتظر پاسخ پزشکی قانونی بود.
دادستان اسدآباد افزود:پرونده جسد کشف شده این زن ٣٠ ساله در گردنه اسدآباد در بازپرسی اسدآباد در حال رسیدگی است و امروز متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.

پشت پرده کشف جسد زن 30 ساله در گردنه اسد آباد

پشت پرده کشف جسد زن 30 ساله در گردنه اسد آباد
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 12
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف