نمناک اخبارگوناگون پشت پرده کشف جسد زن 30 ساله در گردنه اسد آباد
کشف جسد زن ، کشف جسد زن
جسد زن 30 ساله در گردنه اسدآباد همدان توسط کوهنوردان کشف شد و در پی تحقیقات یک نفر مظنون به قتل بازداشت شد، اعترافات متهم راز درگیری را فاش کرد.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1396

کشف جسد زن 30 ساله در اسدآباد همدان

دادستان اسدآباد گفت:روز گذشته در پی کشف جسد زنی ٣٠ ساله در گردنه اسدآباد، یک نفر مظنون به قتل بازداشت شد.
محمدجواد هاجرپور اظهار کرد:متهم به قتل طی بازجویی ها اعتراف کرد که این زن ٣٠ ساله همسر موقت وی بوده که به اتفاق هم به بیستون رفته و در مسیر بحث در رابطه با طلاق همسر اول متهم و ازدواج با این زن بالا می گیرد.

وی اضافه کرد:متهم به قتل در ادامه بازجویی ها ادعا کرده که همسر موقت وی در هنگام برگشت، متهم را تهدید کرده که خود را خواهد کشت و در حین تهدیدها قرصی را از کیف خود خارج و مصرف کرده و در مسیر حال زن بد شده و فوت می کند.
هاجرپور یادآور شد:متهم ادعا کرده با دیدن صحنه تمام کردن زن در ماشین، دچار هراس شده و از ترس جسد همسر موقتش را در گردنه اسدآباد رها کرده است.
وی افزود:اکنون جسد کشف شده در گردنه اسدآباد برای کالبدشکافی و مشخص شدن علت مرگ تحویل پزشکی قانونی شده و هنوز علت مرگ وی مشخص نیست و باید منتظر پاسخ پزشکی قانونی بود.
دادستان اسدآباد افزود:پرونده جسد کشف شده این زن ٣٠ ساله در گردنه اسدآباد در بازپرسی اسدآباد در حال رسیدگی است و امروز متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.

پشت پرده کشف جسد زن 30 ساله در گردنه اسد آباد

برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف