نمناک سرگرمیگوناگون جسد مومیایی عجیب کنار خیابان! + تصاویر
مومیایی ، جسد مومیایی
در منطقه ای در شمال غربی پرو جسد مومیایی مردی متعلق به 900 سال پیش در جعبه ای توسط رفتگری بنام اتیلو پادیلانام پیدا شد. این مومیایی توسط باستان شناسان تروجیلو در پرو کشف شده و به سرقت رفته بود.
بازدید : 43,239 نفر

جسد مومیایی متعلق به 911 سال که توسط باستان شناسان تروجیلو در پرو کشف شده و به سرقت رفته بود اکنون توسط کارگر شهرداری در کنار خیابان که درون یک جعبه مقوایی جاسازی و رها شده بود پیدا شد.به نظر می رسد دزدان این مومیایی پشیمان شده و آن را در خیابان رها کرده بودند و یا احتمال دارد در جعبه ای کنار خیابان گذاشته تا سر فرصت مناسب آنرا بردارند.

جسد مومیایی

این جعبه توسط کارگر شهرداری که اتیلو پادیلانام داشت و 54 ساله بود پیدا شد او می گوید:مشغول تمیز کردن خیابان بودم که ناگهان چشمم به این جعبه خورد ،پس از باز کردن در آن متوجه وجود این جسد شدم در ابتدا فکر کردم که این یک جسد عادی است و به همین خاطر به پلیس زنگ زدم اما بعد متوجه شدم  این یک جسد مومیایی است که متعلق به 900 سال پیش است.

جسد مومیایی

نکته جالب اینکه فرد رباینده، این جسد مومیایی شده رااز کندن حفره های باستان شناسی واقع درچان چان پرو پیدا کرده است.گفتنی است چان چان یک سایت باستان شناسی در منطقه لالیرتاد پرو می باشد و بزرگترین شهر دوران پیشاکلمبی در آمریکای جنوبی است که پنج کیلومتری غرب تروخیوواقع شده است.

مومیایی در آب
 

مساحت این سایت باستان شناسی 21 کیلومتر مربع می باشد چان چان در 28 نوامبر 1986 درمیراث جهانی یونسکو به ثبت رسید. این سایت توسط کنکستادورو فرانسسکو پیزارو کشف شد.پلیس می گوید حدس ما این است که شخصی این مومیایی را دزدیده و در جعبه ای کنار خیابان گذاشته تا سر فرصت مناسب آنرابردارد .

جسد مومیایی عجیب کنار خیابان! + تصاویر

جسد مومیایی عجیب کنار خیابان! + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 110
برگرفته از انتخاب - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 93 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف