جسد

کشف جسد پسر جوان با گردن بریده

تاریخ انتشار : 12 تیر 1396کد مطلب : 52243زمان مطالعه : 2 دقیقه
با کشف جسد سر بریده در بلوار پنجتن تحقیقات کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی دراین باره در مشهد آغاز شد.

ماجرای جسد پسر جوان

ساعت 22:30 شب یکشنبه گذشته شهروندان در تماس با پلیس 110، از وقوع جنایتی هولناک در انتهای پنجتن 83 خبر دادند.
در پی دریافت این خبر، ماموران کلانتری پنجتن برای بررسی موضوع به محل اعلام شده عزیمت کردند و با تایید درستی خبر، ماجرا را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند.
دقایقی بعد نورافکن های ماموران بررسی صحنه جرم، فضای زمین های بایر منطقه را روشن کرد و تحقیقات میدانی توسط قاضی کاظم میرزایی آغاز شد. بررسی های مقدماتی نشان می داد جوان 28 ساله ای با ضربات متعدد شیئی سخت و برنده شبیه خنجر به قتل رسیده است.
این درحالی بود که آثار بریدگی عمیق روی گردن مقتول وجود داشت و خون زیادی در محل ریخته بوده ضربات مرگبار و برخی خراشیدگی ها با شیء نوک تیز حاکی از آن بود که مقتول قصد دفاع از خود را داشته اما عامل یا عاملان جنایت، فرصت هرگونه عکس العملی را از وی گرفته اند.
 جمعیت زیادی در محل کشف جسد تجمع کرده بودند که گروهی از کارآگاهان با صدور دستورات قضایی وارد جمعیت شدند تا سرنخ هایی درباره این جنایت به دست آورند. لحظاتی بعد اهالی محل سخن از موتورسوارانی به میان آوردند که با سرعت از محل گریخته اند. این گونه بود که نورافکن ها به سوی زمین های بایر چرخید اما اثری از موتورسیکلت در محل باقی نمانده بود.
ساعتی بعد کارآگاهان در گفت وگو با اهالی محل موفق شدند هویت مقتول را شناسایی کنند و بدین ترتیب تحقیقات در این باره ادامه یافت. این درحالی بود که یک دستگاه گوشی تلفن همراه نیز در محل رها شدن جسد پیدا و برای انجام بررسی های پلیسی تحویل کارآگاهان شد.
 عقربه های ساعت از نیمه شب گذشته بود که با انجام یکسری تحقیقات مقدماتی، سرنخ هایی از این پرونده جنایی به دست آمد و کارآگاهان با صدور دستوراتی از سوی قاضی میرزایی، 2 جوان را به عنوان مظنون دستگیر کردند و به مقر انتظامی انتقال دادند. یکی از مظنونان که نقطه ای از بدنش خون آلود بود گفت:به خاطر حادثه ای که شب قبل از کشف جسد برایم رخ داد، قسمتی از دستم خونی شد اما چون پزشک معالج گفت که نباید تا بهبودی محل زخم را شستشو بدهی! من هم خون ها را نشسته ام.بررسی های بیشتر درباره این جنایت هولناک همچنان ادامه دارد.

کشف جسد پسر جوان با گردن بریده

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
برگرفته از عصر ایران - / ل
برچسب : کشف جسد
وبگردی