نمناک اخبارحوادث کشف جسد زوج جوان در دو شهر
کشف جسد ، کشف جسد سوخته یک مرد در
کشف جسد یک مرد سوخته داخل خودروی پراید گزارش شد. این معما زمانی پیچیده تر گشت که جسد همسر همان مرد در شهری دیگر کشف شد.
تاریخ انتشار : 13 آبان 1394

جزئیات کشف جسد یک زوج در دو شهر

کشف جسد سوخته مردی داخل خودرو اش در شهر قائمشهر، معمایی را پیش روی کارآگاهان جنایی استان مازندران قرار داده است. رمزگشایی از این جنایت زمانی پیچیده تر شد که بررسی های ماموران حکایت از این داشت که همسر این مرد نیز دو روز قبل به قتل رسیده است.

عصر روز دوشنبه یازدهم آبانماه بود که مردی که برای تفریح به اطراف رودخانه سیاهرود در ابتدای کمربندی فیروزکوه رفته بود با صحنه عجیبی مواجه شد. صحنه پیش روی این مرد خودروی پرایدی بود که به طور کامل سوخته بود و شی ای نیز در آن به چشم می خورد.

کمی که جلوتر رفت متوجه شد شی درون خودرو جسد یک انسان است که به طور کامل سوخته است. این مرد بامشاهده این صحنه با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت و مراتب را گزارش داد.

با اعلام این خبر ماموران انتظامی و قضایی برای بررسی صحنه وارد محل شدند. محل کشف جسد در کمربندی فیروزکوه حد فاصل سه راه الغدیر به سمت سه راه شهید مهدوی بوده است. پس از بررسی های اولیه و انجام معاینات پزشکی، جسد به دستور قاضی پرونده به پزشکی قانونی فرستاده شد و تحقیقات برای رمزگشایی از این جنایت اغاز شد.

ماموران در نخستین مرحله از تحقیقات، به بررسی هویت جنازه سوخته پرداختند و موفق شدند او را شناسایی کنند.

با این حال مشخص شد که همسر این فرد نیز دو روز قبل به قتل رسیده است. برخی سایت های محلی خبر داده اند که جنازه همسر این مرد در سمنان پیدا شده با این حال معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان سمنان در گفت و گو با خبرآنلاین اعلام کرد که هنوز گزارشی مبنی بر کشف جسد در سطح استان به دست پلیس نرسیده است.

در حال حاضر تحقیقات برای رمزگشایی از این دو جنایت آغاز شده اما هنوز معلوم نیست انگیزه احتمالی از وقوع این دو فقره قتل چیست.

کشف جسد ، کشف جسد یک زوج جوان در دو شهر

کشف جسد زوج جوان در دو شهر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 18
برگرفته از خبرآنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 17 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف