کشف جسد از یخ
کوهنوردان در کوه های روسیه توانستند جسد یخ زده ی یک کوهنورد 49 ساله که از 4 سال پیش در آنجا بوده ، کشف کنند.

کشف جسد پس از 4 سال از یخ

کوهنوردی یکی از پرطرفدارترین رشته های ورزشی محسوب می شوند که برای برخی همانند یک سرگرمی و تفریح و برای برخی دیگر به عنوان شغل است.اما این رشته ورزشی دارای سختی های خاص خودش می باشد که گاها می تواند منجر به بروز آسیب های سطحی و گاهی اوقات می تواند منجر به مرگ شود که هیچ راه جبرانی برای آن وجود ندارد.

با این وجود هوز هم برخی از کوهنوردان علاقمند هستند تا بتوانند قلل بسیار زیادی را در جهان فتح کنند که این کار نیاز به هزینه و تجربه کوهنوردی بالایی دارد.روز گذشته تصاویری از جسد یک کوهنورد که 4 سال گذشته برای کوهنوردی به روسیه رفته بود ، در تمام رسانه ها و صفحات مجازی منتشر شد که بسیار شوکه کننده بود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کشف جسد 4 ساله

کشف جسد کوهنورد از یخ پس از 4 سال

کوهنورد 49 در سال 2014 برای کوهنوردی در کوه های آلتایی با حضور کوهنوردانی از روسیه،چین،مغولستان و قزاقستان حضور یافت که در حین کوهنوردی بطور ناگهانی ناپدید شده و پس از جستجوی منطقه هیچ اثری از وی یافته نشد گرچه بیشترین امکانات برای یافته شدن وی استفاده شد اما متاسفانه هیچ خبری از وی نشد.

در نهایت گروهی از کوهنوردان هفته گذشته در طی کوهنوردی موفق به کشف جسد وی شدند که متاسفانه جسد در یخ قرار گرفته بود و کوهنوردان پس از 4 روز تلاش موفق به رساندن جسد به خارج از کوه شدند.

کشف جسد یخ زده

پیدان کردن جسد کوهنورد 49 ساله

در حال حاضر به خوشاوندان کوهنورد 49 ساله خبر داده شده است و از قرار معلوم جسد مرد کوهنورد در حال تایید هویت از جانب خوشاوندان او می باشد.

تصاویری که مشاهده می نمایید روز گذشته منتشر شدند ، اما جسد در 24 اوت سال 2018 پیدا شده است.

کشف جسد کوهنورد یخ زده بعد از 4 سال

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
برچسب : کشف جسد
وبگردی