نمناک اخبارحوادث کشف جنازه کودک خردسال در چمدان بعد از 8 سال + تصاویر
کشف جنازه ، جنازه
دختری که سالها پیش ناپدید شده بود و اثری هم از خانواده او نبود بعد از کشف جنازه اش در جایی دور افتاده پیدا شد همراه با ماجرایی عجیب و باورنکردنی.
تاریخ انتشار : 22 دی 1394

ماجرای کشف جنازه کودک بیگناه بعد از 8 سال داخل چمدان

این کودک 2 ساله فرزند مادری بود که جنازه او هم پنج سال پیش در شمال ویلز یافت شد. در این قتل شوم که 5 سال پیش اتفاق افتاد تصور می شد که تنها دو نفر به قتل رسیده اند یکی مادر کودک که جنازه اش در جنگل بلانگلو پیدا شد و دیگری پدر کودک که جنازه او 680 مایل دورتر از مادر یافت شد.این زوج آخرین بار در سال 2008 هنگامی دیده شدند که پلیس ماشین شان را متوقف کرده بود.

کشف جنازه داخل چمدان

کشف جنازه داخل چمدان بعد از 8 سال

به گزارش ایندیپندنت، پلیس از نحوه قتل آن ها و اینکه آیا آن ها در یک زمان کشته شدند یا نه اطلاعی ندارد اما مشخص است که آن ها به شکل فجیع و خشنی کشته شدند و مرگ پر دردی داشته اند.

 در ابتدا تصور می شد جسد کودک متعلق به مادلین مک کین است زیرا شباهت زیادی بین جسد و مادلین بود. مادلین در سال 2007 ناپدید شد و خانواده اش پس از جست وجو ی فراوان نتوانستند هیچ خبری از فرزندشان پیدا کنند. اما پلیس در سال 2013 پرونده را برای پیداکردن اطلاعات بیشتر، دوباره به جریان انداخت.

کشف جنازه داخل چمدان بعد از 8 سال

عکس کشف جنازه دختربچه داخل چمدان بعد از 8 سال

کشف جنازه کودک خردسال در چمدان بعد از 8 سال + تصاویر

کشف جنازه کودک خردسال در چمدان بعد از 8 سال + تصاویر
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 45
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 30
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف