دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث کشف جنازه دختر جوان از داخل فریزر + عکس
کشف جنازه ، کشف جنازه سالم
دختر جوان توسط برادر ناتنی اش در مسیر مدرسه ربوده شد. کشف جنازه جاسازی شده این دختر از داخل فریزر پرده از جنایت تجاوز و قتل وحشیانه ای را برداشت که واقعیت تلخ یک حادثه خانوادگی بود.
تاریخ انتشار : 27 آبان 1394
بازدید : 9,880 نفر

کشف جنازه خواهر ناتنی از داخل فریزر

برادر ناتنی خواهرش را پس از ضربات متعدد چاقو به قتل رساند و جسد تکه تکه او را در فریرز جاسازی کرد.

بکی وات نابرادری کیت بعد از آن که او را می رباید، به خانه اش می برد و پس از تجاوز، او را با ضربات متعدد چاقو به قتل می رساند و جنازه او را تکه تکه کرده و درون فریزر پنهان می کند.
 

ماجرای کشف جنازه دختر جوان بعد از کشته شدن توسط برادر ناتنی

بر اساس گزارش پلیس، بکی وات پسر 22 ساله ای است که خواهر 17 ساله اش را در مسیر مدرسه می رباید و او را بعد از بیهوش کردن به خانه خود می برد.

بکی پس از تعرض به خواهرش، او را به حمام برده و وقتی که تلاشش برای خفه کردن کیت بی نتیجه می ماند، تصمیم به قتل او با چاقو می گیرد.

 

 کشف جنازه دختر جوان

کشف جنازه دختر جوان بعد از تجاوز و قتل توسط برادرش

جنایت بکی وات وقتی به اوج می رسد که بدن خواهرش را تکه تکه می کند و هر قسمت را درون فریزر جاسازی می کند و سعی در مخفی کردن آن ها دارد.

پلیس در ادامه افزود:بکی وات در اعترافات خود اظهار کرد:"همیشه پدر و مادر به کیت توجه می کردند، چیزهای خوب همیشه مال او بود. من او را از عمد کشتم و پشیمان هم نیستم. می خواستم او را خفه کنم تا راحت تر بمیرد، ولی کیت مقاومت کرد و من مجبور شدم او را با چاقو به قتل برسانم. می خواستم جنازه اش را بعد از تکه تکه کردن درون سطل زباله بیندازم که یک خانم و آقا مقابل خانه ام بودند و من مجبور شدم جنازه او را در فریزر جاسازی کنم.

پلیس محلی میامی گفت:ویکی وات به اتهام قتل درجه یک، تعرض و ضرب و شتم بازداشت شد و پس از تکمیل پرونده اش به مراجع قضایی ارجاع داده خواهد شد.

کشف جنازه ، کشف جنازه خواهر ناتنی جاسازی شده در فریزر

کشف جنازه دختر جوان از داخل فریزر + عکس
420
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 16 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف