کشف حجاب بازیگران زن ایرانی

واکنش مجری سیما به کشف حجاب بازیگران زن ایرانی + عکس

تاریخ انتشار : 12 آبان 1394کد مطلب : 22664تعداد نظرات : 3 نظر
شاهین جمشیدی مجری تلویزیون با انتشار متنی احساسی در صفحه شخصی خود نسبت به کشف حجاب بازیگران زن ایرانی گلشیفته فراهانی، چکامه چمن ماه و صدف طاهریان واکنش نشان داد.

واکنش شاهین جمشیدی به کشف حجاب بازیگران زن ایرانی

شاهین جمشیدی مجری صدا و سیما با انتشار متنی در اینستاگرامش نسبت به کشف حجاب گلشیفته فراهانی ، صدف طاهریان و چکامه چمن ماه دو بازیگر زن سینمای ایران واکنش نشان داد.

خانم طاهریان برای انسانیت شما احترام قائلم اصلاً هم به من ربطی نداره کجای دنیای میخواین برین، با کی میخواین برین، چه کاره میخواین بشین ولی بررسی این چند روز شما نشون میده بیشتر به جای اینکه از فضای بعضاً آلوده هنری ناراحت باشین از اینکه نتونستین در اخبار باشین ناراحتی.

خانم طاهری علاقه ای که نسبت به مصاحبه با صدای آمریکا و ایندیپندنت و ... نشون دادین قابل توجه هست و درگیر بازی سیاسی شدین، شاید رسانه های وطنی به شما توجه نکردن که اینطوری شدین ولی آخه شخصیت حقوقی شما در ایران و سینمای ایران کاره ای نبوده اصلا ً.

این مملکت به اندازه کافی جووناش دچار پارادوکس میشن شما رو به خدا دامن نزنید به این موضوع، اینکه چیکار میخواین بکنین به ما ربطی نداره مختارین ولی این بازی تبلیغاتی بی جهت، شعور ما رو زیر سوال می بره و اعتبار رسانه های خارجی رو به مراتب کم میکنه.

وزن شخصیت بازیگری شما هم به اندازه ای نیست که با این کار بخواین سیستم هنری سینما رو اصلاح کنین، شاید بعضی از حرفاتون درست بوده باشه اما اینجا اصلاً کسی شما رو یادش نمیاد که بخواد متاثر بشه.

بعضی از سایت ها ی زرد و آدم هایی که هر روز به فالووراتون اضافه میشن رو جدی نگیرید یا اومدن بدن شما رو ببینن یا بلد نیستن از فضای مجازی استفاده کنن از طرف انتقاد می کنیم بعد فالووش می کنیم! حرفم این نیست متنبه شو، توبه کن، برگرد نه! حرفم اینه با وجود خیلی از مشکلاتی که در هنر داریم و بعضی هاش هم قابل تحمل نیست ولی این جوونای نازنین ایران اعتماد به نفس میخوان، همشون تحصیلکرده ان و حق دارن طلبکار باشن اما وقتی شما رو میبینن ...
خانم طاهری برای شخصیت شما احترام قائلم ولی جمع کنید این خود شیفتگی مزمن رو ... سیستم سینمایی اگر به قول شما فاسد بود اون موقع شما هم جزءش بودی!
پ.ن١:شنیدم خانم چکامه چمن ماه هم اقدامی مشابه کردن کاش مسئولین فرهنگی بدونن قطعاً بعضی از عملکردهاشون این اتفاقات رو به دنبال داره و این مملکت نباید دستخوش این بازی ها بشه حتی اگر فقط یه بازیگر درجه سه رو از دست بده! اینا که رفتند اونا که موندن رو دریابید نه ادم معروفا اونایی که جوونن، هیچکس نمیشناستشون ولی مستعد هستندو ایرانین !


پ.ن٢ :لطفاً از هر گونه توهین و بی ادبی اجتناب کنید چون مجبور میشم بلاکتون کنم، اگر پسندیدین لایک کنید اگر نه ازش رد بشین! شاید تو این یه مورد با هم اختلاف نظر داشته باشیم.

 

گلشیفته فراهانی ، صدف طاهریان و چکامه چمن ماه

کشف حجاب گلشیفته فراهانی ، صدف طاهریان و چکامه چمن ماه 

 

کشف حجاب بازیگران

اینستاگرام شاهین جمشیدی

واکنش مجری سیما به کشف حجاب بازیگران زن ایرانی + عکس

4.5247
این مطلب مفید بود ؟22225
برگرفته از جام نیوز - / ک
3 نظر به ثبت رسیده است
لیلاشون1394-08-16
آخه اینا تو جیب پشتی مام جا نمی شن بعد می رن کشف حجاب می کنن؟؟؟واقعا برای این جور آدما تاسف می خورم..
4313
مریم1394-08-17
اینکه طرف هنرمند بود یا نه کاری باهاش ندارم اینکه مسلمون هست با نه رو هم همینطور اما واقعا چقدر حقیرانه هست آدم خودشو برهنه کنه در انظار مردم تا دیده شه تا اعتراضشو نشون بده خدا هممونو هدایت کنه
4710
محمدرضا 1395-03-02
بسیار تاسف برانگیز است
175
وبگردی