نمناک سرگرمیگوناگون کشف حشره عجیب با 4 آلت تناسلی + عکس
حشره عجیب ، کشف پادارترین موجود دنیا
حشره عجیب 414 پایی محققان و دانشمندان را شگفت زده ساخت ، این حشره کشف شده بسیار شبیه پادارترین موجود دنیاست
بازدید : 21,313 نفر

 کشف حشره ای عجیب و جدید با 414 پا و 4 آلت تناسلی:

کشف نوعی موجود عجیب درون غاری در صحرای " سیرا ناوادا " در اسپانیا محققان را حیرت زده ساخت. حشره ی عجیب و غریب کشف شده که همانند برخی از حشرات توانایی پرتاب سم از بدنش را دارد ، با مکانیسم دفاعی خاص خودش که تکان های مداوم زبانش است محققان و دانشمندان را به نوعی سردرگم ساخته است اما اینها تنها دلیل عجیب بودن این حشره نیست.

حشره عجیب

عکس حشره عجیب کشف شده از غاری در صحراهای اسپانیا

این حشره کشف شده جدید 414 پا دارد که 4 پای او آلت تناسلی هستند و این حشره برای حرکت نیز از آنها استفاده می کند.به نظر محققان این حشره تازه کشف شده جزو خانواده ی illacme penipes است که 750 پا دارند اما تفاوت های بارز در شکل گیری اندام این حشره او را از این گونه در بخشی متمایز می کند.

حشره عجیب

حشره عجیب کشف شده یا همان پادارترین موجود دنیا

illacme penipes پادارترین موجود جهان است که از سال 1928 میلادی تاکنون مشاهده نشده بود و محققان تصور می کردند که این موجود منقرض شده است. پروفسور "پائول مرک" می گوید:هرگز تصور نمیکردم که گونه عجیب مشابه پادارترین موجود دنیا را 150 مایل دورتر از محل زندگی نمونه ی اول داخل غاری ناشناخته کشف کنم. براساس گزارشات دقیق به دلیل مسائل امنیت تحقیقاتی نام و محل دقیق غار ذکر نشده است. 

حشره عجیب , کشف موجود 414 پایی با 4 آلت تناسلی

کشف حشره عجیب با 4 آلت تناسلی + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 42
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 30 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف