نمناک سرگرمیگوناگون کشف مار زنده در مریخ! + تصاویر
کشف مریخ ، دیده شدن موجود زنده در مریخ
تصاویر منتشر شده از سازمان فضایی ناسا حاکی از کشف یک خزنده شبیه مار در سیاره مریخ است ، این موجود زنده میان دو قطعه سنگ روی سطح کره مریخ در حال حرکت بود که دیده شد.
تاریخ انتشار : 2 مهر 1395

کشف موجودی شبیه مار زنده در سیاره مریخ

دیده شدن موجودات زنده و یا اثراتی از حیات در سیارات دیگر سالهاست که مورد بررسی دانشمندان قرار گرفته است و تلاش انها برای اثبات این موضوع با انتشار تصاویر از پایگاه های فضایی تقویت شده و به واقعیت نزدیک تر . سازمان فضایی ناسا تصویری را منتشر کرده است که در آن نشان داده می شود یک خزنده شبیه مار بین دو قطعه سنگ روی سطح کره مریخ در حال حرکت است.موجودات ناشناخته آسمانی همواره مورد توجه انسان قرار گرفته اند و پروژه های مختلف برای کشف و شناسایی آنها عملیاتی شده است. این بار سازمان فضایی ناسا موفق به کشف یک موجود ناشناخته فضایی شده است. 

در آخرین تصاویر ویدیویی منتشر شده، سازمان فضایی ناسا موجودی شبیه به مار را که روی سنگ های سطح کره مریخ می خزید را شناسایی کرد و طولی نکشید که تصاویر آن به صورت عمومی منتشر شد. 
در این تصاویر مشخص شد این خزنده فضایی بین دو تخته سنگ روی سطح مریخ در حال حرکت است و البته به درستی ماهیت این موجود مشخص نشده است. 
مرکز توسعه علوم فضایی SecureTeam10 تصاویر ویدیویی مربوط به این خزنده مریخی را روی سایت یوتیوب به اشتراک گذاشت و اعلام کرد این نخستین باری است که چنین موجود زنده ای در فضا مشاهده می شود. 
گوینده مرکز SecureTeam10 که روی این ویدیو صحبت می کرد توضیح داد:«به نظر نمی رسد این فقط یک شکاف یا خطای دید باشد. تحلیل تصویر ویدیویی حرکت این موجود زنده را نشان می دهد و احتمال می رود او یک خزنده شبیه به مار باشد. شما به طور واضح می توانید این موجود زنده را ببنید. او سایه دارد و بدن او به صورت سه بعدش مشخص است». 
«اسکات سی» از کارشناسان سازمان ناسا گفت این موجود زنده شبیه مارهای کوچکی است که در باغچه خانه ها مشاهده می شود. او گفت:«طول این مار فضایی حدود نیم متر است. شناسایی خزندگان در کرات دیگر این نظریه را تقویت می کند که حیات در خارج از کره زمین هم وجود دارد». 
برخی نظریه پردازان ناسا می گویند این تصویر می تواند نشانه ای از تمدن های قدیمی باشد که در سیاره سرخ زندگی می کردند و هم اکنون به طور کامل منقرض شده اند. این نظریه از قبل وجود داشت که مریخ تمدن قدیمی داشته که به طور کامل از بین رفته است.

 عکس های منتشر شده از کشف مار در حال حرکت در مریخ

 
کشف مریخ
 
کشف مریخ

تصاویر مربوط به کشف خزنده ای شبیه مار زنده در سیاره مریخ

کشف مار زنده در مریخ! + تصاویر

کشف مار زنده در مریخ! + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 66
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 59 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف