کشف مواد مخدر

کشف بیش از 12 تن مواد مخدر در تهران + جزئیات

تاریخ انتشار : 1 دی 1397کد مطلب : 396زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس پلیس پایتخت از کشف 12 تن و 634 کیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا کنون در شهر تهران خبر داد.

 کشف مواد مخدر در شهر تهران

عصرایران: سردار "حسین رحیمی"، در تشریح جزئیات این خبر، گفت:با تلاش شبانه روزی ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از ابتدای سال جاری تاکنون 12 تن و 634 کیلوگرم انواع موادمخدر در شهر تهران کشف و در این رابطه 570 قاچاقچی دستگیر شدند. 

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه عزم پلیس در مبارزه با سواداگران مرگ جدی و برابر قانون است، خاطرنشان کرد:هیچ نقطه ای از شهر تهران برای حضور قاچاقچیان موادمخدر امن نیست، چرا که با همت و تلاش کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر و اشرافیت اطلاعاتی آنان، قاچاقچیان مواد مخدر در کوتاه ترین زمان ممکن دستگیر خواهند شد. 

رئیس پلیس پایتخت در ادامه گفت:تا کنون 271 مرحله طرح امنیت محله محور و ارتقاء امنیت اجتماعی، در محلات شهر تهران اجرا و 8 هزار و 740 خرده فروش مواد مخدر دستگیر شده اند که این میزان دستگیری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 5 درصد افزایش داشته است. 

وی با بیان اینکه در این عملیات ها از مخفیگاه سوداگران مرگ، 549 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شده، تصریح کرد:در این رابطه 2 هزار و 319 دستگاه خودرو و یک هزار و 52 دستگاه موتورسیکلت ازخرده فروشان و توزیع کنندگان موادمخدر و سوداگران مرگ توقیف شده است. 

سردار رحیمی، با اشاره به انهدام 51 باند قاچاق مواد مخدر در پایتخت در 9 ماهه نخست امسال، تصریح کرد:در این مدت 29 هزار و 481 معتاد پرخطر و متجاهر از سطح معابر شهر تهران جمع آوری که از این تعداد 2 هزار و 655 نفر پالایش، 18 هزار و 274 نفر تحویل گرمخانه خاوران و 8 هزار و 552 نفر از معتادان نیز تحویل مراکز باز پروری شدند که این مهم بیانگر دستگیری یک و نیم برابری معتادان متجاهر شهر تهران است. 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان، با قدردانی از همکاری و مشارکت مردم با پلیس، افزود:مبارزه با موادمخدر در شهر تهران طبق روال همیشه انجام می شود، پاسخگویی به دغدغه و مطالبات شهروندان صورت گرفته و سعی شده که امنیت عمومی برای تمام شهروندان مهیا شود. 

انتهای پیام/م

جزئیات کشف 12 تن مواد مخدر در شهر تهران

00
این مطلب مفید بود ؟00
برچسب :
نظرات
وبگردی