نمناک سرگرمیگوناگون کشف موجودی عجیب و ناشناخته با بینی شاخ دار + عکس
موجودی عجیب ، عکس موجود ناشناخته
موجودی عجیب و غریب در نزدیکی یک کلبه کشف شد . زن روستایی با دیدن موجودی نشناخته که دست و پایی لزج و برجستگی عجیب روی سرش داشت به سرعت همسرش را خبر کرد.

کشف موجودی عجیب و ناشناخته :

کشف یک موجود عجیب و غریب در اطراف خانه ای روستایی در مرکز نروژ رازی دیگر برای شناخت موجودات ناشناخته خلق کرد.

کشف موجودی عجیب

کشف موجودی عجیب و ناشناخته

توضیحات جانورشناس در مورد موجود ناشناخته با اندامی عجیب و غریب

" کارل اینگار " شخصی که این تصاویر و خبر را گزارش داده است می گوید:همسرم وحشت زده به خانه امد و گفت که لاشه یک موجود ترسناک کنار کلبه ی ما روی زمین افتاده است. به سرعت از خانه خارج شدم و با موجودی لزم که با پوستی شفاف روی مزین افتاده بود روبرو شدم . این موجود طولی در حدود 10 اینچ داشت و هیچ یک از ما نتوانستیم که ظاهر عجیب موجود می تواند شباعت بع کدام گونه حیوانات داشته باشد. همسرم تاکیید داشت که این یک حیوان شوم است و باید او را به سرعت از محل زندگی مان دور کنیم اما من ترجیح دادم با انتشار تصاویر این موجود به محققان در این مورد اگاهی دهم تا شاید موجودی ناشناخته در دنیا شناخته شود.

موجودی عجیب و غریب

عکس موجودی عجیب و غریب در مرکز نروژ 

" آدر" جانورشناس موزه جانورشناسی سولهیم می گوید:تا کنون چنین موجودی ندیده ام اما می توان فهمید که لزج بودن دست و پای او به قورباغه و وزغ شباهت دارد . عجیب ترین بخش بدن این موجود قسمت سر اوست که یک برجستگی روی جمجمه و بالاتر از چشمان وجود دارد و قسمت های صورتی رنگی که همانند شاخ های گوشتی روی بینی و فک بالای آن به چشم می خورد.

کشف موجودی عجیب و ناشناخته با بینی شاخ دار + عکس

کشف موجودی عجیب و ناشناخته با بینی شاخ دار + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 47
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 38 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف