نمناک سرگرمیدیدنی ها کشف موجود عجیب ترکیب انسان و گربه!! + تصاویر 16+
کشف موجود عجیب ، شایعه عجیب فضای مجازی
تصاویر مربوط به خبر کشف موجود عجیب در مالزی که بخشی از بدنش شبیه انسان و بخش دیگر شبیه گربه بود تمام کاربران فضای مجازی را کنجکاو کرد.

کشف موجودی عجیب الخلقه ترکیب انسان و گربه!

تصاویری باورنکردنی از موجودی عجیب و غریب که در عرض چند ساعت مثل یک ویروس در فضای مجازی منتشر شد کنجکاوی همه را برانگیخت که این موجود چیست و کجا کشف شده و آیا واقعیت دارد یا ساختگی است و دهها سوال این چنینی .
به گزارش میرر پلیس مالزی نسبت به خبر کشف این موجود عجیب و غریب در کشور مالزی واکنش نشان داد و از مردم خواست تا شایعات را دنبال نکنند و پیش از انتشار هر تصویر و خبری از صحت آن مطمئن شوند.
موجودی عجیب که شبیه انسان و گربه است را می بینید که با چشمان بسته روی سبزه ها قرار دارد ، شکل ظاهری این موجود ترکیبی از انسان و گربه است و 2 دندان بلند دارد که از دهانش بیرون آمده است و بر عجیب تر شدن آن افزوده است در حالیکه هیچ کدام از این ویژگی ها واقعی نیست و شایعه ای بزرگ بوده که تقریبا اکثر کاربران فضای مجازی آن را باور کردند.
براساس گزارش پلیس مالزی این عکس متعلق به هیچ موجود زنده ای نیست بلکه این نوعی عروسک از دسته عروسک های "silicon baby werewolf" است.

تصاویر مربوط به شایعه کشف موجود عجیب و غریب در مالزی

 
کشف موجود عجیب

عکس شایعه کشف موجود عجیب ترکیب انسان و گربه!!

کشف موجود عجیب
کشف موجود عجیب

کشف موجود عجیب مربوط به عروسک بود

کشف موجود عجیب ترکیب انسان و گربه!! + تصاویر 16+

کشف موجود عجیب ترکیب انسان و گربه!! + تصاویر 16+
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 96
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 56 40
نظر کاربران
ابراهیم

ابراهیم

چه تخیل زشتی در ساخت مجسمه داره

پاسخ دادن 14 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف