کشف موش های وحشتناک
موش هایی با وزنی اندازه یک کودک 2 ساله و دندان هایی وحشتناک مردم منطقه ای را دچار دلهره کرده است.

موش های غول پیکر مردم کالیفرنیا را به وحشت انداختند

حدود چهار دهه پس از اینکه گمان می رفت همه آن ها کشته شده اند، موش های فاضلابی که در این باتلاق بزرگ شده اند، به کالیفرنیا حمله کرده اند. موش های غول پیکر و ترسناکی که دراین بخش از نمناک تصاویرشان را مشاهده می کنید نوتریا وزنی بالای30 ال بی یعنی وزنی نزدیک به 14 کیلوگرم دارند و با دندان های یک اینچی خود معادل یک چهارم وزن بدن خود گیاه و حلزون می خورند. جایزه ای به مبلغ پنج دلار برای شکار این گونه بیگانه قرار داده اند.متخصصان در حال برنامه ریزی به دام انداختن جوندگان گرسنه (موش ها ) توسط سگ های ردیاب بودند ؛حتی طرح هایی برای استقرار نوتریا جوداس " وجود دارد - حیوانات عقیم که با طوقه رادیویی تجهیز شده اند - تا لانه های پنهان موش های صحرایی را ردیابی کنند.

کشف موش های وحشتناک

کشف موش های وحشتناک با 14 کیلوگرم وزن 

در لوئیزیانا، این حیوانات ردپایی از خود برجای گذاشته اند و در حال حاضر ترس از اینکه آنها در کالیفرنیا هم همین کار را انجام دهند، با وجود این که در دهه 1970، تصور می شد ریشه کن شده اند.گزارش ها می گویند که آنها به سرعت در حال افزایش هستند و وزارت امور خارجه ماهی و حیات وحش کالیفرنیا نیروی کاری برای مقابله با این مشکل ایجاد کرده است در حال حاضر جوندگان در حال حرکت هستند و به شمال به سمت دلتا سان جویکین، مهم ترین منبع آب کالیفرنیا می روند.

نوتریا ریشه های گیاهان مرداب را می جوند که همه پرندگان و قورباغه ها و گونه های دیگر را به خطر می اندازد با این حال، هزاران کشاورز هستند که به راه های آبی برای آبیاری محصولات تکیه می کنند که بیش ترین نگرانی را دارند.

کشف موش های بسیار وحشتناک

کشف موش های بسیار وحشتناک و ترسناک 

کشاورز سیب زمینی شیرین گفت که تا چند ماه پیش حتی کلمه "نوتریا " را نشنیده است او هنوز یکی از آن ها را ندیده است، اما از خسارتی که به محصولاتشان خواهد زد وحشت دارد.آن ها اساسا می توانند صنعت را تخریب کنند - آن ها در زمین ها گرفتار می شوند،و در کانالهای زیر زمینی و آب پنهان می شوند.گونه های آمریکای جنوبی در حال حاضر بخش های بزرگی از لوییزیانا را نابود کرده اند که به آن لقب "موش صحرایی را داده اند.

به طور حیرت انگیزی در سال 1976 که تقاضا برای پوست آن ها بسیار بالا بود، 1.8 میلیون پوست در آن ایالت تولید شد با این حال، هنگامی که خز از مد خارج شد، سر نوتریا ناگهان به سرعت قیمت گرفتند.

 

دیده شدن موشهای وحشتناک و غول پیکر 14 کیلویی + تصاویر

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
نظرات
وبگردی