نمناک سرگرمیدیدنی ها کشف کتونی آدیداس پای مومیایی 1500 ساله! + عکس
کشف مومیایی ، عکس کشف مومیایی 1500 ساله
تصویری از کفش های یک مومیایی 1500 ساله شاید شما را هم شگفت زده سازد ، مومیایی که متعلق به یک زن اهل کشور مونگولیاست و در غاری دردل کوهستان کشف شده است.
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1395

کشف مومیایی 1500 ساله که کتونی آدیداس پوشیده بود!

ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی لحظاتی را نشان می دهد که یک مومیایی با قدمت 1500 سال در یکی از غارهای مونگولیا کشف شده است و در کمال تعجب یک جفت کفش شبیه محصولات برند آدیداس در پای این جسد به چشم می خورد.

کشف مومیایی

کشف مومیایی 1500 ساله با کفشی شبیه کتونی آدیداس

ماجرای کشف مومیایی 1500 ساله که کفش آدیداس به پا داشته است

باستان شناسان در حین تفحس جسد مومیایی شده یک زن را کشف کردند. این جسد متعلق به 1500 سال پیش گزارش شده است . بخشی از این فیلم که همه را حیرت زده کرد وجود کفش هایی شبیه به کتانی های برند ادیداس در پای جسد بود که نظرات مختلف بسیاری را توسط کاربران فضای مجازی به همراه داشت. جسد این زن درغار کوهستان "آلتای" با ارتفاع 2.800 متر بالاتر از سطح دریا کشف شد. وجود سه خط سفید روی کفش های این مومیایی بحث هایی را در رابطه با واقعی یا ساختگی بودن این مومیایی به راه انداخت که باستان شناسان و کارشناسان در پاسخ عنوان کردند که این زن قبل از مرگ یک جفت چکمه ساده به پا داشته است که احتمالا برای ثابت کردن و فیکس شدن کفش روی پایش این سه بند را روی آن بسته است و احتمالا این سبک کفش که با بندها متعدد در ساق پا در کنار جسد مومیایی شده کشف شده است احتمالا به دلیل شرایط آب و هوایی و منطقه زندگی کوهستانی مورد استفاده قرار می گرفته است. در کنار این جسد ، اسکلت کامل یک اسب با زین ویک کتری آهنی و چند ظرف سفالی هم کشف شده است.

کشف مومیایی , زن 1500 ساله با کتونی آدیداس + عکس

کشف کتونی آدیداس پای مومیایی 1500 ساله! + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف