نمناک اخبارعلمی کشف نقاشی 10.000 ساله از موجودات فضایی + عکس
کشف نقاشی ، سرگرمی نمناک
باستان شناسان برای رمزگشایی از طرح های حک شده روی صخره ای کشف شده در هند از محققان ناسا درخواست کمک کردند ، کشف نقاشی 10.000 ساله می تواند رمزگشای برخی از سوالات باشد.

کشف نقاشی 10.000 ساله از موجودات فضایی

محققان ناسا بعد از بررسی های سنگی 10.000 ساله متوجه نقاشی طرح موجودات و سفینه فضایی روی آن شدند.
NASA to investigate 10,000-year-old mystery rock that ‘shows paintings of UFOs and aliens’
کشف نقاشی

عکس مربوط به نقاشی 10.000 ساله روی سنگی عجیب کشف شده در هندوستان 

کشف تخته سنگی با نقاشی های 10.000 ساله

صخره ای مرموز که در منطقه "چاراما" هند کشف شده بود تبدیل به پروژه تحقیقاتی جدید محققان ناسا شد تا رمزگشایی آن آغاز شود ، رمزگشایی که به طرح های نقاشی شده رسید ؛ طرح هایی از موجودات و سفینه های فضایی که همچون بخش هایی از فیلم های علمی - تخیلی روی این صخره ی سنگی نقش بسته اند.
 
براساس گفته ی "بهاقات":باستان شناس محلی نقاشی ها چیز خاصی را نشان نمی دهند یا بهتر است بگوییم ما متوجه پیام خاصی از این نقاشی ها نشدیم. تصورات اینگونه است که انسان های گذشته براساس افکار و کنجکاوی های خود چنین طرح هایی را ترسیم کرده اند تا آن گونه که این موجودات را تصور می کنند نشان داده شود .
تمامی این نقاشی ها با رنگهایی از مواد طبیعی رسم شده است که بعد از گذشت 10.000 سال هنوز اثرات آن باقی مانده و از بین نرفته . روی این سنگ بزرگ طرحی کنده کاری شده از نوعی سلاح وجود دارد که هنوز چیزی در مورد آن نمی دانیم. در برخی از عکسها موجودات فضایی با لباس هایی خاص نقاشی شده اند که این خود برای محققان جای سوال داشت.
تصویری مربوط به این کشف که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده کردید از ویدئوی منتشر شده انتخاب شده است ، ویدئویی که در ساعتی بعد از انتشار 7000 بار مورد بازدید قرار رگفت.

کشف نقاشی 10.000 ساله از موجودات فضایی + عکس

کشف نقاشی 10.000 ساله از موجودات فضایی + عکس
: امتیاز : 5 تعداد رای : 17
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟
17 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف