نمناک سرگرمیدیدنی ها کشف هیولای دریایی بدون پوست و گوشت + عکس
کشف هیولا ، کشف هیولا در ساحل
کشف هیولایی عظیم الجثه یا بهتر بگوییم موجود عجیب و غریب دریایی که تنها بقایایی داخل شکم او سالم مانده بود بحث برانگیز شد.
تاریخ انتشار : 12 تیر 1395

کشف هیولای ترسناک در ساحل دریا

انتشار تصویری عجیب و البته جالب از کشف بقایای هیولایی بزرگ در فضای مجازی ما را مشتاق کرد تا از واقعیت ماجرا با خبر شویم . به گزارش mirror مردی در حالی که به همراه سگش در ساحل قدم می زد به لاشه ای عظیم الجثه برخورد. یکی از عجیب ترین رازهای دنیا رقم خورد ، آیا این اسکلت متعلق به هیولای بدنام " لاچ نس " است؟

کشف هیولا

کشف هیولا عظیم الجثه در ساحل

این تصویر عجیب و غریب متعلق به یک جانور عظیم الجثه دریایی است که در سواحل آبهای اسکاتلند دیده شده است. همانطور که مشاهده می کنید بقایای جسد این موجود توسط نیروهای پلیس تحت کنترل قرار گرفته است تا بررسی های دقیق بر روی آن انجام شود و معمای هیولای دریایی حل شود.

به گزارش Daily record اسکلت کشف شده بویی شبیه به ماهی دارد برخی از اعضای داخل شکم همچنان سالم باقی مانده اند به همین دلیل شک و شبهه در مورد واقعیت ماجرا بیشتر شده است.

کشف هیولا ، کشف هیولای عجیب و ترسناک دریایی + عکس

کشف هیولای دریایی بدون پوست و گوشت + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف