نمناک سرگرمیگوناگون کشف کشتی نازی ها از اعماق اقیانوس پس از 75 سال + تصاویر
کشتی جنگی ، کشف کشتی جنگی
بعد از چندین سال جست و جوی غواصان ناو جنگی بمب افکن نازی ها که در جنگ جهانی دوم غرق شده بود با زیبایی شگفت انگیزی در اعماق دریا کشف شد

کشف کشتی نازی ها پس از 75 سال

جنگ جهانی دوم یکی از جنگ های دردناک و سختی بود که به همراه خود تلفات جانی و مالی زیادی را به همراه داشت و از سپتامبر سال 1939 میلادی آغاز شد و در نهایت در اوت سال 1945 میلادی با کشتن هزاران هزار انسان و خرابی شهر و کشور ها پایان یافت.

مرکز اصلی جنگ جهانی دوم در اروپا بود که همچنین علاوه بر اروپا در برخی مناطق قاره آسیا و آفریقا صورت گرفت.اینک پس از 75 سال از آن حادثه ناگوار و تلخ که منجر به کشته شدن 70 میلیون نفر انسان شد،تعداد زیادی ناو جنگی بمب افکن در دریا ها و بسیار دیگر از موارد باقیمانده مانند هواپیما ها،تانک ها و ابزارهای جنگی از آن یافت شده اند.

اما یک ناو جنگی بمب افکن که توسط هواپیماهای جنگنده انگلیسی و آمریکایی در جنگ 10 نوامبر سال 1943 میلادی غرق شده بود،در موقعیتی زیبا و شگفت انگیز در اسپانیا یافت شد.جزئیات کامل این مطلب را از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کشتی نازی غرق شده

کشف کشتی بعد از 75 سال

ناوجنگی بمب افکن،نهایتا پس از چندین سال جستجو در آب های اسپانیا توسط غواصان اسپانیایی در اعماق آب ها و در وضعیتی بسیار زیبا پیدا شد. نام این ناو جنگی، U-966 می باشد که در 10 نوامبر سال 1943 توسط هواپیماهای جنگنده انگلیسی و آمریکایی ،نابود شد که به همراه آن تمام نیروها و خدمه های ناو جنگی نیز کشته شدند.لازم بذکر می باشد که طول این کشتی 67 متر می باشد.

کشتی غرق شده

کشف ناوجنگ در اعماق آب ها

جستجو برای پیدا کردن این ناو جنگی،سال ها پیش توسط نیروی دریایی اسپانیایی آغاز شد که نهایتا در شمال غربی اسپانیا در عمق 25 متری یافته شد.قسمت جالب پیدا شدن این ناو جنگی،آنجایی است که این ناو جنگی تنها برای هدف نابود کردن انسان ها ساخته شده بود و اما اینک تبدیل به خانه ایی امن برای جلبک ها ، موجودات دریایی از جمله ماهی ها شده است.

ناو جنگ در دریا

پیدا کردن کشتی غرق شده در جنگ جهانی دوم 

کشف کشتی جنگی 75 ساله

جست و جوی چند ساله کشتی جنگی

ناوجنگ در جنگ جهانی

ناوجنگ غرق شده در جنگ جهانی

کشف کشتی بعد جنگ جهانی دوم

کشف کشتی جنگی در اعماق دریا توسط غواصان

کشف کشتی غرق شده نازی ها بعد 75سال در وضعیتی بسیار زیبا

کشف کشتی نازی ها از اعماق اقیانوس پس از 75 سال + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/آ
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف