نمناک سرگرمیدیدنی ها کشف گودال عمیق و عجیب در روسیه + فیلم و عکس
گودال عمیق ، گودال عمیق و عجیب
اهالی یک روستا در روسیه گودالی بسیار عمیق و وحشتناک کشف کردند که عمق آن برابر با یک ساختمان 16 طبقه است و آن ها این احتمال را می دهند که موجودات فضایی موجب ایجاد این گودال شدند.

کشف گودال عمیق و عجیب و غریب در روسیه !

موجودات فضایی،یکی از عواملی هستند که از همان ابتدا فکر بشریت را درگیر خود کرده است و از آنجایی که انسان ها اغلب موجوداتی کنجکاو هستند ، علاقه ایی شدید به آگاهی نسبت به جزئیات آنها هستند.

این کنجکاوی طبق آخرین اطلاعات،در زمان فرعونیان بیشترین میزان را داشت چرا که آنها تصاویری مبهم و مفهومی و خارق العاده از آنها را بر روی دیوارهایی حکاکی کرده اند.

با این وجود آخرین باری که موجودات فضایی در آسمان زمین مشاهده شدند،در بازی های جام جهانی در روسیه بود که ویدئو آن از بخش سرگرمی نمناک منتشر شد.

اما به نظر شما آنها چگونه اند؟چرا به کره زمین می آیند؟آیا آنها با انسان هایی در کره زمین در ارتباط هستند؟!اینها تنها تعداد اندکی سوال هستند که ممکن است در ذهن هر یک از ما انسان ها ایجاد شود.

اما روز گذشته تصاویری از یک گودال بسیار عمیق واقع در روسیه مشاهده شد که این شک ها را چندین برابر ساخت.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

گودال عمیق در روسیه

گودال عمیق با عمق برابر با یک ساختمان 16 طبقه

روز گذشته تعدادی از اهالی یک روستا واقع در روسیه برای جمع آوری قارچ های تازه روییده شده،تصمیم گرفتند تا به بیرون از روستا بروند.پس از کمی گشت و گذار در اطراف روستا،آنها متوجه گودالی بسیار عمیق که عمق آن برابر با یک ساختمان 16 طبقه بود را یافتند.

این کاملا موضوعی تعجب برانگیز است که این گودال چگونه با این ترتیب و لبه های صاف بدون هیچ گونه خاک در اطراف آن،ایجاد شده است؟!

خوشبختانه هیچ اتفاقی برای این افراد روستایی پیش نیامد و آنها به موقع متوجه این گودال شدند و یکی از افراد محلی این گونه گفت:واقعا شانس با ما همراه بود که متوجه این گودال شدیم و اگر متوجه آن نمی شدیم،قطعا هر یک از اعضای خانواده هایمان در این گودال می افتادند،یقینا شاید دیگر نمی توانستیم آنرا مشاهده نماییم.

موجودات فضایی در روسیه

موجودات ماورای زمینی موجب ایجاد این گودال عمیق

اینک این روستائیان،منتظر حضور مامورین برای بررسی صحنه این اتفاق هستند تا علت اینکه این گودال چگونه و توسط چه عاملی ایجاد شده است را بیابند و آنها از این گودال بسیار می ترسند چرا که روستای آنها به این منطقه بسیار نزدیک است و احساس خطر می کنند تا عوامل این گودال عجیب به آنها آسیب برساند.

با وجود بسیاری از انتقادات و نظرات،باز هم تصور می شود که در مرتبه اول موجودات ماورای زمینی این گودال را ایجاد کرده اند.اما با این جود نمی توان کاملا مطمئن بود و باید صبر پیشه کرد تا علت این گودال عمیق را توسط محققان و پلیس روسیه انتشار شود.

ویدئو گودال بسیار عمیق و عجیب در روسیه

گودال عمیق و وحشتناکی در روسیه کشف شد

کشف گودال عمیق و عجیب در روسیه + فیلم و عکس
: امتیاز : 4.1 تعداد رای : 17
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟
14 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف