نمناک اخبارگوناگون کشف گور دسته جمعی خانوادگی در آبادان + تصاویر +16
گور دسته جمعی ، آبادان
ماموران اداره برق ناحیه زمانی که در حال کندن زمین بودند یک گور دسته جمعی و خانوادگی کشف کردند. اجساد همگی با لباس دفن شده اند.
تاریخ انتشار : 30 تیر 1395
بازدید : 10,553 نفر

کشف گور دسته جمعی در 20 کیلومتری آبادان

ماموران اداره برق ناحیه جنوب آبادان زمانی که مشغول کندن زمین به وسیله بیل مکانیکی در بیابان های اطراف آبادان بودند به چنداستخوان برخورد کردند و پس از متوقف کردن کار بلافاصله با پلیس 110 تماس گرفتند.

با این گزارش پلیس پیشگیری، ریس کلانتری 11 و پلیس تخصصی آگاهی بلافاصله برای پیگیری به محل عزیمت و مشاهده کردند خانواده ای به همراه یک پتو و ظروف چینی و ملامینی مدفون شده اند.

پس از خارج کردن اجساد از این گور دسته جمعی، ماموران به سرنخ های جدیدی دست یافتند. با توجه به اینکه لباس های زیادی در این منطقه از زیر خاک بیرون کشیده شد، این احتمال که اجساد بیشتری در این نقطه دفن شده باشد قوت گرفت. تاکنون استخوان سه جسد که از لباس هایشان مشخص است به یک زن، یک مرد و یک دختربچه تعلق دارد، پیدا شده است.

گفتنی است، این منطقه در زمان جنگ ایران و عراق زمانی که شهرستان آبادان در محاصره رژیم بعث عراق بوده در اختیار نیروهای عراقی قرار داشته است و به نظر می رسد زمانی که مردم قصد خروج از شهر را داشته اند، توسط نیروهای رژیم بعث کشته شده و در همان جا با لباس به خاک سپرده شده اند.

تصاویر کشف کشف گور دسته جمعی خانوادگی در آبادان

گور دسته جمعی

گور دسته جمعی

گور دسته جمعی

گور دسته جمعی

گور دسته جمعی

گور دسته جمعی

گور دسته جمعی

کشف گور دسته جمعی خانوادگی در آبادان + تصاویر +16

کشف گور دسته جمعی خانوادگی در آبادان + تصاویر +16
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 25
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 23 2
نظر کاربران
سید  عودرلی

سید عودرلی

لعنت خداوند بر صدام و صدامیان باد .شرمت باد صدام سگ صفت

پاسخ دادن 2 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف