چای سبز ، مضرات چای سبز
در حالیکه تبلیغات بسیاری در خصوص مصرف چای سبز از تلویزیون و رادیو مشاهده می کنید حال باید بدانید که مصرف بی رویه این چای میتواند کشنده باشد.

چای سبز  و عواقب جدی آن:

 

این روزها تبلیغات گسترده ای را در رسانه ها در خصوص مصرف چای سبز و فواید بی شمار آن دیده و شنیده اید. حال از مضرات مصرف چای سبز نیز باید بدانید.

چای سبز ممکن است یک راه طبیعی برای دفع کردن سرطان باشد، اما مصرف آن در مقادیر بالا می تواند به کبد شما آسیب برساند.

چای سبز

مضرات مصرف نادرست چای سبزدستورالعمل جدید از کالج آمریکایی گوارش هشدار می دهند مصرف کنندگان چای سبز باید مراقب ترکیبات تیلنول که می توانند باعث آسیب کبدی شوند باشند. برخی مواقع دیده شده است که خوردن چای سبز باعث ایجاد اختلالاتی در سیستم گوارشی می شود. در این موارد بیماران دچار دل دردهای شدید و گاهی نیز دچار یبوست و یا اسهال می شوند. همچنین چای سبز باعث می شود تا دستگاه گوارش نتواند به میزان لازم آهن جذب کند و این خود باعث بروز بیماری ها متعددی می شود.
چای سبز امروزه به طور گسترده ای استفاده می شود. در صورت مصرف چند فنجان در روز باید بدانید نوع مرغوب آن را تهیه کنید در غیر این صورت ترکیبات کشنده موجود در برخی از انواع چای سبز می تواند کشنده باشد.
سازمان غذا و دارو برخی از ادعاهای بهداشتی ساخته شده توسط سازندگان محصولات با استفاده از چای سبز را رد کرده است.

چای سبز ، خاصیت کشنده چای سبز!

خاصیت کشنده چای سبز!
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 72
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 63 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف