نمناک ورزشگوناگون جزئیات چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی
کشورهای اسلامی ، بازی های کشورهای اسلامی
این رقابت ها می تواند به همبستگی کشورهای اسلامی که از تأکیدات مقام معظم رهبری است کمک کند.
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1396

رقابت ورزشی بین کشورهای اسلامی

و به نقل از المپیک ایران، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در خصوص چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی گفت:

جمهوری اسلامی ایران با ١٦٢ ورزشکار در قالب ٢٠ رشته ورزشی در این دوره از رقابتها حضور پیدا کرد. مسابقات رشته های مدال آور مانند تیراندازی و سایر رشته ها از شنبه ٢٣ اردیبهشت ماه آغاز می شود.

امیدواریم ورزشکاران با تلاش خود و با حمایت فدراسیون ها و کادرهای فنی بتوانند شادی را به مردم کشورمان هدیه کنند. بیشتر تیم های ورزشی ایران با تیم دوم خود راهی این مسابقات شده اند زیرا به جوان گرایی توجه شده است و آینده سازان تیم های ملی هستند. امیدواریم ورزشکاران خوبمان مدال های خوش رنگی کسب کنند.

 
 
کشورهای اسلامی

بازی های همبستگی کشورهای اسلامی

 بعضی رشته های ورزشی حدود ٦ ماه در اردوی آماده سازی بودند و از بین 502 نفری که در اردوهای حضور یافتند، در نهایت ١٦٢ نفر راهی این رقابت ها شدند. کمیته ملی المپیک تمام حمایت های لازم را از تیم ها انجام داده است.

این مسابقات از لحاظ فرهنگی هم حائز اهمیت است و با توجه به اینکه جمهوری اسلامی ایران سردمدار کشورهای اسلامی است، می تواند نقش آفرینی کند. ورزشکاران مسلمان 54 کشور در طول ١٠ روز در کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت.

این رقابت ها می تواند به همبستگی کشورهای اسلامی که از تأکیدات مقام معظم رهبری است کمک کند زیرا ورزش می تواند این همبستگی را به روش عملی به نمایش بگذارد.

جزئیات چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی

جزئیات چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف