نمناک سرگرمیدیدنی ها کشیدن 3 خودرو با دندان توسط دختر اهوازی! + تصاویر
کشیدن خودرو ، خودرو
گزارش جالبی که در ادامه این مطلب می خوانید از اقدام و کار خارق العاده دختر 16 ساله اهوازی به نام فائزه می باشد که دیروز صب با کشیدن 3 خودرو با دندان هایش همه را شگفت زده کرد.
تاریخ انتشار : 12 مرداد 1395

کشیدن خودرو با دندان توسط دختر اهوازی

صبح دیروز دختر 16 ساله اهوازی همه چشم ها را به سمت خود متحیر ساخت و با دندان هایش سه خودرو را جابجا کرد این دختر خواهر پهلوان نام آشنا پوریا سرلکی است این دو خواهر و برادر از نیروی باورنکردنی و عجیبی برخوردارند گزارش جالبی که در ادامه این مطلب می خوانید از اقدام و کار خارق العاده دختر 16 ساله اهوازی به نام فائزه می باشد که صبح دیروز صورت گرفت.
 
.شاید تصور این که بخواهیم با دست هم وسایل سنگین را جابه جا کنیم، کمی سخت و دور از ذهن به نظر برسد، آن هم برای خانم ها که از نیروی جسمانی ضعیف تری نسبت به آقایان برخوردارند اما در اهواز دختری 16 ساله وجود دارد که می تواند کارهای خارق العاده ای نظیر جابه جایی خودرو، آن هم با دندان انجام دهد.
 
فائزه سرلک، خواهر پهلوان پوریا سرلکی است که در انجام کارهای خارق العاده تبحر خاصی دارد و تاکنون موفق به جابه جایی یک هواپیمای فوکر 28 تنی با دندان شده است. فائزه نیز همچون برادرش، آمال و آرزوهای بسیاری در ورزش دارد. این دختر 16 ساله خوزستانی اکنون یک کاراته کار است و در کنار آن، به انجام کارهای خارق العاده نیز می پردازد و جابه جایی حداقل 50 متر هواپیمای تک سرنشین، هدف بعدی او است.
 
امروز از ساعت 9 صبح در هوای 50 درجه اهواز با فائزه و پوریا همراه شدیم تا شاهد انجام کار خارق العاده ای از فائزه باشیم؛ او می خواهد سه خودروی پژو پارس، سمند و ال 90 را با دندان بکشد.
 
در محل مورد نظر حاضر می شویم و منتظر می مانیم تا سه خودرو برای این کار آماده شوند. فائزه می گوید "روز گذشته هوا بهتر بود و ای کاش امروز هم هوا مثل دیروز بود." اگرچه در هوای شرجی و 50 در جه اهواز کار برای فائزه جوان سخت تر بود اما من ذره ای هراس و نگرانی در چهره این دختر 16 ساله که باید به او لقب "شیر زن" بدهیم، ندیدم.
دختر اهوازی
 
کم کم شرایط برای اجرای این حرکت مهیا می شود و فائزه که می خواهد این کار را تقدیم کشورش؛ ایران کند، پرچم ایران را به کمک برادرش روی لباس کاراته ای که به تن دارد، متصل می کند و سپس پوریا می آید و از او می خواهد که طناب را به دندان بگیرد و در ابتدا با انجام حرکاتی، گردن و فکش را برای انجام این کار بسیار سنگین آماده می کند.
 
فائزه طناب را به دندان می گیرد و با باز کردن دست هایش به طرفین، کار را آغاز و شروع به کشیدن خودروها می کند. فائزه با فشاری که متحمل می شود موفق می شود اولین خودرو که پژو پارس است را به حرکت درآورد و کم کم با وارد کردن فشار بیشتر، دو خودروی دیگر هم به حرکت درمی آیند.
 
تعداد اندک افراد حاضر در محل، در حین انجام این حرکت توسط فائزه، با تعجب نظاره گرند. با کشیدن 16 متری خودروها توسط فائزه، او کار خود را با تشویق همین تعداد اندک و در سر داشتن جابه جایی هواپیمای تک سرنشین، پایان داد.
 
فائزه پس از اجرای موفقت آمیز این حرکت، گفت:خیلی خوشحالم که توانستم ایرانی بودنم را ثابت کنم. من از 10 سالگی ورزش و انجام کارهای خارق العاده را شروع کردم و زمانی که 10 سال سن داشتم، یک پژو 405 را با دندان کشیدم.
 
وی افزود:برخی با دیدن این کار خارق العاده که من و برادرم می توانیم آن را انجام دهیم، جو زده می شوند و می خواهند این کار را انجام دهند و حتما که آن ها قوی هیکل تر از من هستند و می توانند این کار را انجام دهند ولی آن ها نمی دانند که این یک نیروی خدادای است که در من وجود دارد.
دختر اهوازی
 
این کاراته کای خوزستانی بیان کرد:آن هایی که می خواهند این کار را انجام دهند، باید بدانند هر لحظه ممکن است اتفاقی جبران ناپذیر نظیر در آمدن فک برای آن ها پیش بیاید؛ همین هفته گذشته با برادرم در حال کشیدن ماشینی با دندان بودم که دوست صمیمی برادرم که قهرمان مچ اندازی کشور است، زمانی که دید من یک دختر 16 ساله هستم و می توانم این کار را انجام دهم، جلو آمد و اصرار داشت که من هم می خواهم این کار انجام دهم و چطور یک دختر 16 ساله می تواند و من نمی توانم! برادر من هم به او گفت که این کار را انجام نده چرا که آسیب می بینی ولی او این کار را انجام داد و قبل از آن که حتی بخواهد خودرو را سانتی متری به جلو بکشد، فک او از جا درآمد و مجبور به عمل جراحی فک شد.
 
وی در ادامه با بیان این که به جوانان توصیه می کنم به خدا ایمان داشته باشند و ورزشی را که علاقه دارند، ادامه دهند، گفت:تا همه دست به دست هم دهیم و ایرانی سرافراز داشته باشیم.
 
سرلک بیان کرد:درخواستی هم از مسوولان استان دارم و آن این است که از من و برادرم که قدم در این راه گذاشته ایم، حمایت کنند تا بتوانیم برای سرافرازی ایران تلاش کنیم.
دختر اهوازی
 
وی با اشاره به اهدافش در آینده، گفت:در آینده نیز قصد دارم یک هواپیمای تک سرنشین را حداقل 50 متر جابه جا و این رکورد را در گینس ثبت کنم. رکورد جابه جایی این هواپیما در حال حاضر در دست یک مرد مجارستانی است که موفق شده آن را 29 متر جابه جا کند.
 
این ورزشکار خوزستانی عنوان کرد:مسلما با توجه به سابقه ای که برادرم در انجام چنین کارهای خارق العاده ای دارد، به همه ثابت شده است که ما یک قدرت خدادادی داریم؛ وزنه برداران وقتی می خواهند وزنه را بالا ببرند با فریاد حجم زیادی از هوا را از دهان خود به بیرون می دهند و این کار از فشار وارد شده به آن ها می کاهد اما کسی که می خواهد با دندان چیزی را جابه جا کند نمی تواند حتی فریاد بکشد و باید با دهان بسته و در سکوت، تمام فشار را در خود بریزد و تحمل کند و حالتی که شبیه به یک انفجار درونی است در او رخ می دهد.
دختر اهوازی
 
وی که در تحصیل هم جز نوابغ است، گفت:سال دوم دبیرستان را در رشته تجربی با معدل 20 به پایان رساندم. چندین سال است که در رشته کیوکوشین ماتسوشیما فعالیت دارم و حتی از من خواسته شده است که نماینده دفاع شخصی نین جا در بخش بانوان استان شوم ولی با توجه به مشغله های تحصیلی که دارم، متاسفانه نتوانسته ام این مسوولیت را قبول کنم.
 
پوریا سرلک، برادر 22 ساله فائزه نیز دارای نیروی خدادادی است و تاکنون موفق انجام کارهایی ازجمله کشیدن هواپیمای فوکر 50 با دندان، خم کردن سکه با دندان، نگه داشتن دو میل 50 کیلوگرمی به طور همزمان با دندان و کشیدن سه خودرو متصل بهم با دندان، شده است.
 
دختر اهوازی

کشیدن 3 خودرو با دندان توسط دختر اهوازی! + تصاویر

کشیدن 3 خودرو با دندان توسط دختر اهوازی! + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 20
برگرفته از ایسنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 15 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف