نمناک سرگرمیگوناگون کشیدن دندان لق با هواپیما! + تصاویر
کشیدن دندان لق ، دندان کشیدن
پدری که با استفاده از پهپاد اقدام به کشیدن دندان لق پسرش کرد، آدام نخستین کودکی نیست که دندانش به این شیوه کشیده می شود.
بازدید : 4,693 نفر

کشیدن دندان لق با پهپاد

اقدام عجیب برخی افراد موجب می شود موج گسترده ای از واکنش ها و یا چالش ها ایجاد شود اقداماتی که با منتشر شدن در فضای مجازی در مدت خیلی کم سوژۀ رسانه های خبری کی شوند چراکه به تازگی فردی با استفاده از «کوادکوپتر دیداری فانتوم» اقدام به کشیدن دندان پسرش کرد و این پهپاد توانست با یک حرکت سریع و کوتاه، دندان این کودک را بکشد.

«آدام» نخستین کودکی نیست که دندانش به این شیوه کشیده می شود و سالانه فیلم های مختلفی بر روی شبکه های اجتماعی گذاشته می شوند که در آن ها از سامانه های مختلف برای کشیدن دندان لق استفاده می شود.

کشیدن دندان لق

کشیدن دندان لق

کشیدن دندان لق

کشیدن دندان لق

سال گذشته نیز پدر دیگری با استفاده از کوادکوپتر فانتوم و نخ دندان، دندان دخترش را کشید.

پهپادها کاربردهای مختلفی دارند و در حال حاضر در برنامه های نظامی مانند جاسوسی، حملات انتحاری، حمله موشکی و بمباران فعالیت می کنند.

این سامانه های هوایی همچنین در برنامه های غیرنظامی مانند عملیات امداد و نجات، خاموش کردن آتش سوزی ها، مرزبانی و شناسایی بیشتر حوادث غیرمترقبه طبیعی به کار می روند.

کشیدن دندان لق با هواپیما! + تصاویر

کشیدن دندان لق با هواپیما! + تصاویر
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 16
برگرفته از ایسنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف