نمناک سرگرمیدیدنی ها رکورد کشیدن کامیون سنگین با موی سر + عکس
مو ، رکورد
کشیدن کامیون 9.5 تنی با مو توسط مرد انگلیسی رکورد جدیدی می باشد که وی در گینس ثبت کرده است این مرد برای دومین بار است که دست به این اقدام زده است.

 کشیدن کامیون 9.5 تنی با مو

رکورد شنکنی ها که توسط افراد قوی و عجیب و غریب اتفاق می افتد هر بار با تنوع بیشتر خبرهایی از آن منتشر می شود،کشیدن کامیون 9.5 تنی با مو توسط مرد انگلیسی رکورد جدیدی می باشد که وی در گینس ثبت کرده است این مرد برای دومین بار است که دست به این اقدام زده است.

روز دوشنبه مانجیت سینگ 66 ساله یک کامیون 9.5 تنی را با موهایش 15 متر کشید.

در واقع این دومین باری است که سینگ که در انگلستان زندگی می کند این کار را کرده است. نخستین بار او توانسته بود که یک کامیون 8.5 تنی را در سال 2009 با موهای خود جابجا کند.

اما این کار با یک تلاش او خاتمه نیافت و به قول خودش موهایش خیلی سر بود چون تازه آن ها را شسته بود.

کشیدن کامیون

سینگ در این باره گفت:من موهایم را صبح شسته بودم. به خاطر همین سه یا چهار بار موهایم سر خورد اما این کار بزرگ را انجام دادیم.

به طور شگفت انگیزی این رکورد برای سینگ ثبت نشد. رکورد کشیدن سنگین ترین وسیله نقلیه با مو در ماه ژانویه در چین توسط فردی به نام هه یی کن ثبت شده است که توانسته بود یک کامیون 10.55 تنی را بکشد.

رکورد جالب

اما برای سینگ احساس تأسف نکنید زیرا او از قبل صاحب چندین رکورد گینس است. از جمله رکوردهای او می توان به رکورد طولانی ترین کشیدن یک اتوبوس دو طبقه با گوش، بلند کردن سنگین ترین وزنه با یک چشم و بلند کردن سنگین ترین وزنه با دو چشم اشاره کرد.

سینگ در رابطه با رکوردهای خود گفت:سخت ترین رکوردی که ثبت کرده ام مربوط به کشیدن اتوبوس با گوش هایم بود.

رکورد کشیدن کامیون سنگین با موی سر + عکس

رکورد کشیدن کامیون سنگین با موی سر + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف