نمناک ورزشفوتبال واکنش علی کفاشیان به عکس جنجالی اش در دبی
کفاشیان ، علی کفاشیان
علی کفاشیان در بازگشت از سفر امارات از انتشار عکسی که وی را در افتتاحیه رقابت های ساحلی در وضعیتی نه چندان خوشایند نشان می داد اظهار بی اطلاعی کرد.
بازدید : 3,757 نفر

ابراز بی خبری کفاشیان از ماجرای انتشار عکس جنجالی اش

رئیس فدراسیون فوتبال در بازگشت از سفر امارات از انتشار عکسی که وی را در افتتاحیه رقابت های ساحلی در وضعیتی نه چندان خوشایند نشان می داد ابراز بی اطلاعی کرد.این تصویر که از سوی یک عکاس ایرانی مقیم امارات شکار شده و با سرعت وحشتناکی در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود، برخلاف عرف مسوولان ایرانی در رقابت های بین المللی بود.

علی کفاشیان

با این حال علی کفاشیان با ابراز بی اطلاعی از این تصویر و تحرکات خاص افتتاحیه رقابت ها می گوید:در آن لحظه مشغول صحبت با اطرافیانش بوده و متوجه هیچ اتفاقی نشده است.

در مسابقات فوتبال ساحلی در دوبی و بازی ایران و روسیه که کفاشیان برای تماشای بازی ایران در ورزشگاه حاضر بود، در میانه زمین حرکاتی انجام شد که شدیدا با شئونات اسلامی منافات داشت. بر اساس پروتکلی که برای روسای فدراسیون های ورزشی ایران، وجود دارد، مقامات ورزشی باید در چنین شرایطی محل را ترک کنند اما این عکس نشان می دهد که ظاهرا رئیس فدراسیون فوتبال ایران این کار را انجام نداده است.

واکنش علی کفاشیان به عکس جنجالی اش در دبی

واکنش علی کفاشیان به عکس جنجالی اش در دبی
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
برگرفته از ورزش3-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف