نمناک دنیای مدکیف و کفش کفش مجلسی اروپایی برای تازه عروس ها + تصاویر
کفش تازه عروس ، کفش مجلسی 2018
مدل کفش مجلسی های پاشنه 10 سانتی در انواع ساق بلند, جلو باز, گیپوری, نگین کار شده, پاپیونی مخصوص تازه عروس های شیکپوش.

کفش پاشنه بلند مخصوص تازه عروس

انتخاب کفش مجلسی یکی از دغدغه های تازه عروس های شیکپوش است زیرا آن ها میخواهند در مجلس تک باشند و زیباترین کفش را به پا کنند, کفش مجلسی مناسب برای تازه عروس ها باید پاشنه بلند باشد تا استایل آن ها را جذاب تر کند.

کفش های پاشنه 10 سانتی بهترین گزینه برای عروس خانم های اهل مد است که در انواع ساق دار, نگین کار شده, پاپیون دار, پاشنه کار شده و ... هستند . نمونه کفش های پاشنه بلندی که در ادامه مشاهده میکنید مد اروپا در سال 2018 هستند و مدل های فوق العاده لوکسی دارند که برای تازه عروس ها مناسب است.

کفش تازه عروس

مدل کفش برای تازه عروس ها

کفش های مجلسی را متناسب با رنگ و مدل لباس مجلسی تان انتخاب کنید, مدل کفش زیر سبک جدیدی از کفش های مجلسی است که امروزه بین خانم های جوان مد شده است. کفش های پاشنه بلند ساق دار که جلوباز هم هستند استایل شیکی در مجالس به شما میدهند .

مدل کفش عروس

مدل کفش مجلسی ساق دار 2018

کف پاشنه بلند

کف پاشنه بلند پاپیونی زنانه

کفش های گیپوری یکی از مدل کفش هایی بود سال 2018 مد شد, تازه عروس خانم های خوش پوش با این مدل کفش ها میتوانند تیپی خانمانه برای خود بسازند و مد روز باشند. کفش های جلوباز باعث میشوند شما راحت تر راه بروید و برقصید.

کف پاشنه بلند

کفش مجلسی گیپوری جلوباز

مدل کفش عروس

مدل کفش عروس سال 97

کفش های پاشنه بلند نگین کار شده بینهایت زیبا هستند و به خاطر نگین های براقی که دارند حسابی جلب توجه میکنند طوری که وقتی شما در مجلس راه میروید توجه همه به کفش هایتان جلب میشود.

کفش مجلسی

کفش مجلسی نگین دار لوکس

کفش مجلسی

کفش مجلسی اروپایی پاپیونی

جذابترین و جدید ترین مدل کفش پاشنه بلند تازه عروس ها

کفش مجلسی اروپایی برای تازه عروس ها + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 27
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 27 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف