نمناک اخبارورزشی کفش تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 + تصاویر
کریم بنزما ، مسود اوزیل
در جام جهانی 2014 برزیل بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با کمپانی آدیداس قرارداد دارند و کفش های این شرکت را برای بازی با آرژانتین، نیجریه و بوسنی استفاده می کنند. در ادامه تصاویر تمرین تیم ملی در برزیل را مشاهده می کنید.

بازیکنان تیم ملی ایران در جام جهانی کفش های تازه کمپانی آدیداس را به پا خواهند کرد که این روزها در همه بازی های برگزارشده جام جهانی پای ستاره های ریزودرشت دیگرتیم ها هم هست. جواد نکونام و رضا قوچان نژاد دو ستاره ملی پوش کشورمان هستند که با این کمپانی قرارداد هم بسته اند. در کنار این ستاره ها جلال حسینی، هاشم بیگ زاده و یکی، دو بازیکن ملی پوش دیگر هم هستند که از همین کفش های معروف جام جهانی به پا خواهند کرد.

تمرین تیم ملی فوتبال ایران قبل از بازی با نیجریه
 
آدیداس اسپانسر اصلی لیونل مسی است و برای کاپیتان تیم ملی آرژانتین در جام جهانی کفش های ویژه تری به نام آدیداس «f50 مسی» زده است؛ کفشی که علاوه بر لئو بازیکنان بزرگ دیگری از جمله اوزیل ، سوارز ، بنزما ، روبن و... هم آن را به پا خواهند کرد. قیمت این کفش 220 یورو است.
 
تمرین بازیکنان تیم ملی ایران قبل از بازی با نیجریه
 
اما نکونام، کاپیتان تیم ملی کشورمان از مجموعه کفش های آدیداس مدل «Adidas Predator» را انتخاب کرده است که این کمپانی در کنار چند مدل دیگر به طور ویژه برای جام جهانی طراحی کرده است. نکته قابل توجه اینکه قیمت این کفش از سوی خود کمپانی 200 یورو عنوان شده است و اگر قرار باشد یورو را چهارهزارتومانی حساب کرد باید گفت کفش کاپیتان تیم ملی ایران نزدیک به 800هزارتومان قیمت دارد؛ یعنی 20یورو ارزان تر از کفش هایی که مسی در جام جهانی به پا خواهد کرد.
 
رضا قوچان نژاد در تمرین تیم ملی قبل از بازی با نیجریه
 
رضا قوچان نژاد، دیگرستاره تیم ملی کشورمان هم در این بازی ها مدل آدیداس «f50» را به پا خواهد کرد که در زمره همان کفش های انحصاری مسی است و 10 یورو با مدلی که مسی به پا می کند تفاوت قیمت دارد. این مدل 210 یورو قیمت گذاری شده است و می توان رقم آن را به تومان محاسبه کرد.
تمرین تیم ملی فوتبال ایران قبل از اولین بازی خود در جام جهانی 2014 برزیل بعدازظهر یکشنبه 25 خرداد برگزار شد.

کفش تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 + تصاویر

کفش تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 + تصاویر
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 149
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 109 40
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف