نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ماجرای دستگیری کفاش کفش های شاهرخ خان
شاهرخ خان ، بازیگر هندی
شاهرخ خان بازیگر هندی درخواست کفش صندل ویژه را به کفاش داد , کفاش با پوست آهو برای او صندل ساخت که باعث دستگیری کفاش شد.
بازدید : 2,727 نفر

دردسر کفش های شاهرخ خان برای کفاش

ساخت کفش های شاهرخ خان با پوست آهو برای کفاش پاکستانی دردسر شد و این کفاش قدیمی و سرشناس روز جمعه بازداشت شد .

مرد پاکستانی که سفارش ساخت صندل برای شاهرخ خان " Shah Rukh Khan" بازیگر هندی را داشت به اتهام کشتارغیرقانونی آهو و استفاده از آن در ساخت صندل توسط پلیس بازداشت شد.

شاهرخ خان

ماجرای کفش های شاهرخ خان


پلیس روز جمعه بر اساس طرح شکایت سازمان حمایت از حیات وحش پاکستان کفاش معروف پیشاوری را که با پوست آهو برای بازیگر بالیوود شاهرخ خان صندل ساخته است را بازداشت کرد.

جهانگیر خان با تجربه ترین و یکی از قدیمی ترین استادان کفاش است که سال هاست افتخار ساخت صندل برای بازیگران، سیاستمداران و سایر افراد مشهور را با خود یدک می کشد. کفش های وی اغلب به کشورهایی دیگر صادر می شود. کشتار گوزن و آهو در پاکستان طبق تصویب قانونی ممنوع شده است، بنابراین پلیس به درخواست سازمان مذکور جهانگیرخان را برای ارائه پاره ای از توضیحات در خصوص چگونگی دسترسی به این پوست و شناسایی سایر افراد که درگیر این فعالیت های غیرقانونی هستند بازداشت کرده و تحت بازجویی قرار داده است.

این سفارش توسط شخصی که ماه آینده قرار بوده شاهرخ خان را ملاقات کند به جهانگیرخان داده شده، چرا که شاهرخ خان علاقه وافری به صندل پیشاوری دارد. صندل های فروشگاه جهانگیرخان اغلب به درخواست مهاجران به دیگر نقاط جهان از جمله انگلیس، دبی و استرالیا صادر می شود.

ماجرای دستگیری کفاش کفش های شاهرخ خان

ماجرای دستگیری کفاش کفش های شاهرخ خان
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از رکنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف