نمناک اخبارجامعه کلاهبرداری بزرگ زن فالگیر در فضای مجازی
کلاهبرداری بزرگ ، کلاهبرداری
زن رمال بعد از غافلگیرشدن دوستانش تصمیم به انجام یک کلاهبرداری بزرگ گرفت ، کلاهبرداری از کاربرانی که به راحتی فریب خوردند.
تاریخ انتشار : 4 خرداد 1395

کلاهبرداری بزرگ اینترنتی توسط زن فالگیر

از چند وقت پیش گزارشی به پلیس فتای استان مرکزی رسید و ماموران درجریان تبلیغات گسترده فردی در شبکه های اجتماعی درباره رمالی و فالگیری قرار گرفتند.

بنابراین بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و به دنبال آن، تیم تخصصی از کارشناسان این پلیس تحقیقات خود را برای بررسی موضوع آغاز کردند.

تحقیقات نخست نشان می داد که این فرد در تبلیغات خود برای انجام رمالی و فالگیری مبالغی بین ٤٠٠ هزار تا ٣میلیون ریال از مشتریان خود دریافت می کند. گام بعدی تحقیقات، ردیابی و دستگیری این متهم بود. بنابراین کار اطلاعاتی ماموران آغاز و در ادامه تحقیقات تخصصی کارشناسان پلیس فتا، فرد مورد نظر که زنی جوان بود، در اراک دستگیر شد.

در بازرسی از خانه این زن تجهیزات رایانه ای و مخابراتی که وی برای کلاهبرداری های خود در فضای مجازی مورد استفاده قرار می داد، توقیف شد. در ادامه تحقیقات پلیس، مشخص شد که این زن جوان از طریق فالگیری و کلاهبرداری از ٥٧٥نفر در شهر های مختلف کشور، حدود ٣٠ میلیون تومان دریافت کرده است.

سرهنگ کیومرث عزیزی، فرمانده انتظامی استان مرکزی درباره این پرونده گفت:«متهم پس از دستگیری بلافاصله تحت بازجویی های قضائی و پلیسی قرار گرفت و در اعترافات خود گفت: چند وقتی بود که برای دوستان و آشنایانم فالگیری و رمالی می کردم. از آن جا که همه از کارم راضی بودند و دوست داشتند باز هم برایشان فال بگیرم، درنهایت پاییز سال گذشته تصمیم گرفتم کارم را در فضای مجازی گسترش دهم. برای همین دست به این کار زدم.»

کلاهبرداری بزرگ زن فالگیر در فضای مجازی

کلاهبرداری بزرگ زن فالگیر در فضای مجازی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از مشرق /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف