نمناک سرگرمیدیدنی ها کلاهبرداری احمقانه یک جادوگر! + عکس
جادوگر ، کلاهبرداری
یک جادوگر در کشور نیجریه توانسته است با فروختن یک سحر به شخصی محلی عجیب ترین کلاهبرداری جادوگران را به نام خود ثبت کند.

 احمقانه ترین کلاهبرداری یک جادوگر!

ماجرای عجیب و مضحکی که در ادامه این مطلب ملاحظه می کنید عجیب ترین و احمقانه ترین کلاهبرداری جادوگران در نیجریه را روایت می کند.یک جادوگر در کشور نیجریه توانسته است با فروختن یک سحر به شخصی محلی عجیب ترین کلاهبرداری جادوگران را به نام خود ثبت کند.
 
همه این قضایا از جایی شروع شد که یک دزد به مدت چند روز پشت سر هم به یک انبار گوشت می رفت، بدون اجازه از این انبار چند تکه گوشت برمی داشت ، در کیسه ای می گذاشت و با خود از آنجا می برد در صورتیکه هیچ لباسی بر تن نداشت.
 
جادوگر
 
بر اساس این گزارش، این دزد بی پروا در نهایت که توسط پلیس به جرم دزدی از انبار گوشت بازداشت شد، به این اعتراف کرد که زمانی که به یکی از جادوگران مراجعه کرده بود به او یک سحر فروخته است و به او گفته است که با این سحر نامرئی می شوی و کسی تو را نخواهد دید.
 
گفتنی است؛ این سارق در حالی دستگیر شد که توسط کارگری از انبار گوشت کتک می خورد و نزدیک بود که او را بکشد اما مأموران پلیس شهر انوگو او را نجات دادند.

کلاهبرداری احمقانه یک جادوگر! + عکس

کلاهبرداری احمقانه یک جادوگر! + عکس
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف