نمناک اخبارجامعه این زن اصفهانی همزمان صیغه 50 مرد شد!
زن ، ‌زن اصفهانی
زن اصفهانی با انتشار یک آگهی ازدواج موقت از 50 مرد کلاهبرداری کرد و توسط پلیس فتای اصفهان دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 16 شهریور 1396

کلاهبرداری یک زن از 50 مرد با آگهی ازدواج موقت

چندی قبل مردی با طرح شکایتی به مأموران گفت:«در فضای مجازی دیدم زنی آگهی کرده که خواستار ازدواج موقت با یک مرد است و برای تماس، شماره تلفنی هم اعلام کرده بود.

 بعد هم با او تماس گرفتم و خواستار ازدواج موقت شدم. این زن از من خواست ابتدا مبلغی بابت انجام عقد موقت بپردازم که من هم پول را به حسابش واریز کردم اما پس از آن جوابگوی تلفن نشد.»

رئیس فتای استان اصفهان گفت:پس ازاین شکایت و با انجام تحقیقات پلیسی، فرشته شناسایی شد که پس از دستگیری اعتراف کرد به همین شیوه از 50 مرد داوطلب کلاهبرداری کرده است.

سرهنگ مرتضوی گفت:کاربران فضای مجازی نباید فریب آگهی های تحریک آمیز را بخورند و در صورت مشاهده این گونه پیام ها موضوع را به پلیس فتا گزارش دهند.وی همچنین به تبهکاران هشدار داد که درج این گونه آگهی ها در فضای مجازی جرم بوده و با مجرمان بشدت برخورد خواهد شد.
 
به گفته وی در این سایت ها زنانی به بهانه ازدواج دائم یا موقت پس از ایجاد ارتباط عاطفی تدریجی و مبادله شماره تماس و پست الکترونیکی، با ترفندهای مختلف داوطلبان را فریب می دهند و پس از جلب اعتماد مردان، از آنان به صورت ماهرانه ای درخواست پول یا جزئیات کارت اعتبار بانکی و حتی تصاویر و فیلم های شخصی می کنند و سپس به سوء استفاده از افراد ساده دل می پردازند.
 سرهنگ مرتضوی گفت:این افراد پس از کلاهبرداری در بسیاری از مواقع با خاموش کردن تلفن همراه خود به یکباره همه ارتباطات خود را با طعمه هایشان قطع می کنند.

این زن اصفهانی همزمان صیغه 50 مرد شد!

این زن اصفهانی همزمان صیغه 50 مرد شد!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 21
برگرفته از روزنامه ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 15 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف