نمناک اخبارجامعه کلاهبرداری میلیاردی ماهواره ای مجری زن + عکس
کلاهبرداری ماهواره ای ، کلاهبرداری مجری معروف
مجری زن مشهور که به گفته ی خودش توانسته قدرت پنهانی به دست آورد اقدام به کلاهبرداری ماهواره ای از مخاطبان شبکات ماهواره ای کرد.
تاریخ انتشار : 12 مهر 1394
بازدید : 13,987 نفر

کلاهبرداری ماهواره ای توسط مجری زن

این زن که چهره ای آشنا برای مخاطبان شبکه های ماهواره ای است، به گفته خودش متولد سال 1350 است و توانسته به قدرت پنهان دست پیدا کند.او در شبکه های مختلف، مخاطبان ساده لوح را سرکیسه می کند و در آخرین برنامه اش در شبکه آنجل تی وی به بهانه انرژی درمانی و سرمایه گذاری در شهر سوخته، بیش از یک میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است.مینا که هم اکنون ساکن کاناداست خود را دارای نیرویی ماورای طبیعی معرفی کرده و مدعی درمان بیماران است. راز کلاهبرداری های او همزمان با شکایت زنی در پلیس آگاهی تهران مطرح شد.

شاکی به ماموران گفت:مدتی است دچار بیماری جسمی و روحی شده و به چند پزشک مراجعه کرده ام، اما درمان های آنها موثر نبوده است. یک روز در حال تماشای برنامه های ماهواره ای بودم که متوجه زنی شدم که خود را دارای نیروی ماورای طبیعی معرفی کرد. با شماره اعلام شده در برنامه تماس گرفتم که این زن ادعا کرد می تواند بیماری مرا درمان کند، اما باید به کانادا سفر کنم.

شاکی ادامه داد:وقتی هزینه سفر و درمان را پرسیدم او اعلام کرد باید 300 میلیون تومان بپردازم. وقتی گفتم 50 میلیون تومان بیشتر ندارم، به من پیشنهاد کرد با این پول در گنجینه شهر سوخته سرمایه گذاری کنم و آنها به جای سود، هزینه سفرم را قبول می کنند. با رابط های آنها تماس گرفتم و پول را به حسابشان واریز کردم، اما بعد از دو ماه پشیمان شدم. هر چه با تلفن های برنامه تماس گرفتم او پاسخگو نبود. به همین علت برای شکایت به پلیس آگاهی آمدم.

 کلاهبرداری مجری مشهور

کلاهبرداری میلیاردی مجری مشهور ماهواره ای

پس از شکایت مشخص شد این زن به بهانه انرژی درمانی و سرمایه گذاری در شهر سوخته از ده ها نفر کلاهبرداری کرده است. مینا، از طریق رابط های خود در تهران پول را دریافت و پس از آن ارتباطش را با تماس گیرندگان قطع می کند.

جزئیات دستگیری رابطان کلاهبرداری ماهواره ای مجری زن 

سردار عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره این پرونده گفت:در چند ماه اخیر این افراد به سرکردگی مینا توانسته بودند حدود یک میلیارد تومان دریافت کنند که اغلب پول های دریافتی از 25 تا یکصد میلیون تومان بوده است. افراد پس از سرمایه گذاری در گنجینه شهر سوخته، با مسئولان برنامه و رابطان در ایران تماس می گرفتند که بتوانند پول خود را با سود بیشتری تحویل بگیرند، اما کسی پاسخگوی آنها نبوده است. مالباخته ها از شهرهای مختلف کشور ازجمله مشهد، شیراز و خوزستان بوده اند.

وی درباره رابطان این زن اظهار کرد:متهمان سه عضو یک خانواده شامل مادر و دختر و پسرش بودند که براساس آموزش های متهم اصلی با طعمه ها صحبت، پول های دریافتی را به حساب مینا واریز و بخشی از پول را به عنوان حقوق خود برداشت می کردند.

کلاهبرداری میلیاردی ماهواره ای مجری زن + عکس

کلاهبرداری میلیاردی ماهواره ای مجری زن + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 14
برگرفته از جام جم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف