نمناک اخبارجامعه کلاهبرداری کارمند قلابی بانک مرکزی در ایتالیا
کارمند قلابی ، کارمند
زنی که خود را با عنوان کارمند بانک مرکزی در ایتالیا معرفی کرده بود دست به یک کلاهبرداری میلیاردی زد . کارمند قلابی بانک مرکزی توسط نیروهای پلیس شناسایی و دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1395
بازدید : 2,062 نفر

کارمند قلابی بانک مرکزی دستگیر شد

سخنگوی ناجا از دستگیری زنی که با معرفی خود به عنوان کارمند بانک مرکزی 270 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، در کشور ایتالیا خبر داد.

سردار سعید منتظرالمهدی در این باره گفت:از مدتی قبل شکایت هایی مبنی بر کلاهبرداری زنی که خود را کارمند بانک مرکزی و از افراد بانفوذ در این بانک معرفی کرده بود به دست پلیس رسید.

وی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری این زن از سوی تیمی از کارگاهان پلیس آغاز شد، افزود:در تحقیقات اولیه ماموران متوجه شدند که این زن با معرفی خود به عنوان کارمند بانک مرکزی و فردی که دارای نفوذ در این بانک است به برخی از افراد وعده های واهی داده و با همین وعده ها چندین میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است.

سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به تحقیقات تکمیلی، افزود:در تحقیقات تکمیلی ماموران مشخص شد این زن در خارج از کشور به سر می برد و طی این مدت در چندین کشور مختلف تردد داشته است که سرانجام وی در کشور ایتالیا شناسایی شد.

منتظرالمهدی با اشاره به همکاری مشترک میان پلیس ایران و پلیس بین الملل، خاطرنشان کرد:پس از صدور اعلان قرمز برای این زن سرانجام چند روز پیش وی در کشور ایتالیا دستگیر شد.

سخنگوی ناجا با بیان اینکه نامبرده بیش از 270 میلیارد ریال با عنوان کارمند بانک مرکزی از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، اظهار کرد:وی هم اکنون در کشور ایتالیا به سر می برد و اقدامات لازم برای بازگرداندن وی به کشور در حال انجام است. البته استرداد متهمان شرایط خاصی دارد که اینترپل ایران در حال پیگیری آن است.

وی درباره اینکه آیا این زن ارتباطی با بانک مرکزی داشته یا خیر نیز به ایسنا گفت:این زن هیچ ارتباطی با بانک مرکزی نداشته و حتی با واسطه نیز به کارمندان آن مرتبط نبوده تنها این ادعا را برای کلاهبرداری مطرح کرده بود.

منتظرالمهدی با اشاره به این پرونده به شهروندان هشدار داد که برای انجام امور خود از مبادی قانونی استفاده کرده و به هیچ عنوان به افرادی که خود را نماینده سازمان های دولتی یا کارمندان وابسته به آن معرفی می کنند اعتماد نکنند.

کلاهبرداری کارمند قلابی بانک مرکزی در ایتالیا

کلاهبرداری کارمند قلابی بانک مرکزی در ایتالیا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف