نمناک اخبارجامعه کلاهبرداری 4 میلیاردی یک حسابدار
سرهنگ کاکوان رئیس پلیس فتا تهران بزرگ اعلام کرد: یکی از کارمندان شرکتی با جعل اسناد حسابداری رایانه ای و ساختن اسنادی تقلبی در سیستم های رایانه ای شرکت مبادرت به کلاهبرداری 4 میلیارد ریالی کرده است.
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1391
بازدید : 1,971 نفر

'جناب سرهنگ کاکوان رئیس پلیس فتا تهران بزرگ، اعلام کرد:پیرو شکایت فردی مبنی برکلاهبرداری 4 میلیارد ریالی از او، ماموران تحقیقات خود را در این رابطه آغاز کردند. طبق اظهارات شاکی پرونده مبنی بر اینکه یکی از کارمندان شرکتی که متعلق به وی است با جعل اسناد حسابداری رایانه ای و ساختن اسنادی تقلبی در سیستم های رایانه ای شرکت مبادرت به کلاهبرداری با رقم 4 میلیارد ریال کرده است.
سرهنگ کاکوان افزود:پس از بررسی ادعای شاکی و سیستم های رایانه ای موصوف در نهایت متهم شناسایی و دستگیر شد.
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در پایان هشداری به مدیران شرکتها و موسسات داشتند:بسیاری از آسیب هایی که امروز به سازمان ها و دستگاه های اجرایی وارد می شود از طریق افراد درون سازمانی و یا عدم نظارت و کنترل مدیر مجموعه است که این اتفاقات در بسیاری از مواقع به صورت ناخواسته و از روی کنجکاوی انجام می شود که می توان با اعمال سیاست های مدیریتی مناسب از بسیاری از آنها پیشگیری کرد.'

کلاهبرداری 4 میلیاردی یک حسابدار

کلاهبرداری 4 میلیاردی یک حسابدار
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از farsnews.com
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف