نمناک اخبارجامعه کلاهبرداری بدل انداز طلا و جواهرات در سایت دیوار
کلاهبرداری ، کلاهبرداری در سایت دیوار
فردی که با روش آب طلا کردن نقره ، طلا و جواهرات جعلی به مردم می فروخت و اقدام به کلاهبرداری میکرد دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 18 تیر 1397

کلاهبرداری جاعل طلا و جواهرات در سایت دیوار

ایران آنلاین:  تبهکاری که با شیوه آب طلا کردن نقره، طلا و جواهرات جعلی را در شکل های دستبند، گردنبند و زنجیر به مردم می فروخت،شناسایی ودستگیر شد .

سرهنگ صادق ضرونی رئیس کلانتری 112 ابوسعید گفت:روز پیش ماموران کلانتری 112 ابوسعید در جریان شناسایی یک جاعل و کلاهبردار قرار گرفتند که با شیوه ای زیرکانه از مردم کلاهبرداری می کرد. سریعا پس از این ماموران تجسس کلانتری به محل اعلامی رفتند که در آنجا با هماهنگی شاکی موفق به بازداشت متهم پرونده شدند. 

ماجرای شرارت های دختر چاقوکش  

این مقام انتظامی در باب شکایت شاکی نیز گفت :شاکی پرونده با حضور در کلانتری اعلام می دارد:حدودا هشت ماه قبل بود که همسرم در سایت دیوار یک دستبند با قیمت مناسب را پیدا کرد. با یکدیگر سرقرار رفتیم و در حالیکه قیمت واقعی آن دستبند چهارمیلیون تومان بود فروشنده که فرد بازداشت شده است آن را به ما سه میلیون و 200 هزار تومان اعلام کرد. با این تفاسیر و با چرب زبانی های او ما گول خوردیم چراکه او حتی برای این کارش فاکتور نیز جعل کرده بود. بعدا که به طلافروشی درج شده در فاکتور مراجعه کردیم متوجه جعلی بودن مهر و امضای آنان و همچنین طلا نبودن دستبند مذکور شدیم تا اینکه بالاخره در بررسی های دوباره مان در سایت دیوار، چند روز قبل یک آگهی را مشاهده کردیم و با این مرد یک جا قرار گذاشتیم. او چهره خود را کاملا تغییر داده بود و با این شیوه قصد داشت ما او را شناسایی نکنیم. به بهانه اینکه می خواهیم از صحت طلا بودن دستبند انتخابی همسرم مطمئن شویم، او را به یک طلافروشی کشاندیم و در این زمان فرصت کردیم که پلیس را در جریان موضوع بگذاریم و همین که پلیس رسید خوشبختانه او بازداشت شد. 

رئیس کلانتری 112 ابوسعید توضیح داد:متهم این پرونده با جعل انواع مهر و فاکتور، سعی می کرد کار خود را دقیق و درست جلوه بدهد و در ادامه وقتی سر قرار با مالباختگان حاضر می شد با چرب زبانی آن ها را فریب می داد و با بهانه اینکه قرار است به زودی به اروپا برود و به همین دلیل قصد دارد جنسش را ارزان بفروشد شکات را گول می زده است. 

وی افزود:در بازرسی کیف همراه متهم 27 ساله، تعدادی گردنبند، دستبند و زنجیر آب طلا کاری شده کشف شد که متهم قصد داشت آن ها را نیز از طریق سایت دیوار به فروش برساند. متهم معترف شده است قبل از این شغل نیز در کار طلاسازی بوده و به همین دلیل در آب طلا کردن نقره مهارت خاصی داشته است.

انتهای پیام/م

کلاهبرداری بدل انداز دستبند و گردنبند در سایت دیوار

کلاهبرداری بدل انداز طلا و جواهرات در سایت دیوار
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف