نمناک سرگرمیگوناگون مدل کلاههای خنده دار زنان خانواده سلطنتی + تصاویر
کلاه زنان سلطنتی ، مدل کلاه های سلطنتی
در میان مدل کلاه های پرنسس ها ، شاهدخت و ملکه های اروپایی هستند مدل هایی که می شود تنها نام آنها را مسخره یا عجیب ترین کلاههای زنان خانواده سلطنتی نامید.

مسخره ترین مدل کلاه های زنانه اعضای خانواده سلطنتی

پرنسس ها و ملکه های کشورهای مختلف به دلیل جایگاهی که دارند بیشتر از سایر افراد زیر ذره بین هستند و هر موردی در ظاهر و رفتار آنها خیلی سریع می تواند تبدیل به سوژه ای داغ شود ؛ در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک با محوریت همین موضوع نگاهی خواهیم انداخت به مدل کلاه های عجیب زنان خانواده سلطنتی که در نوع خود جالب و خنده دار هستند.

مدل های عجیب و غریب کلاه زنان سلطنتی

کلاه عجیب شاهدخت بئاتریس یورک  

پرنسس خانم جوان صدر نشین این لیست است چرا که تقریبا بیشترین تصاویر منتشر شده با کلاه های عجیب متعلق به اوست ، کلاهی که او در مراسم ازدواج کیت میدلتون و پرنس ویلیام روی سر گذاشته بود را هنوز خیلی ها به یاد دارند . کلاه عجیب دیگر پرنسس بتاریس در مراسم ازدواج "زارا" ظاهر شد ؛ "زارا" دختر پرنسس آنه و نوه محبوب ملکه است.

کلاه زنان سلطنتی

کلاه زنان سلطنتی

کلاه زنان سلطنتی

عجیب ترین مدلهای کلاه زنان خانواده سلطنتی

پیپا خواهر دوشس کمبریج

خواهر کوچکتر کیت میدلتون هم با مدل کلاه عجیب خود در این لیست قرار گرفته است ، کلاهی با پرهای تیز که شبیه شاخ به نظر می رسند ، مدلی که بسیار مورد شوخی کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

کلاه زنان سلطنتی

کلاه عجیب خواهر کت میدلتون در میان مدل های متفاوت کلاه زنانه خانواده سلطنتی

کلاه مسخره شاهدخت مارگریت دوم

شاهدخت مارگریت دوم که ملکه مارگارت دوم دانمارک نیز نام برده می شود با یک کلاه آبی رنگ گرد فرم که پرهای فرم داده شده ی روی آن به نوعی عجیب بود توجهات را به خود جلب کرد.

کلاه زنان سلطنتی 

کامیلا، دوشس کورنوال

همسر دوم چارلز، شاهزاده ولز است که بزرگترین فرزند و ولیعهد الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرا است.که با کلاهی شبیه کلاه پر از پر های تیز ملکه الیزابت دوم در مراسم ازدواج خود در سال 2005 در میان زنان سلطنتی با کلاه های عجیب قرار گرفت .

کلاه زنان سلطنتی

مدلهایی از زشت ترین کلاههای زنان خانواده سلطنتی

لورا پارکر دختر دوشس کورنوال

لورا کلاه عجیب طلایی رنگش را در مراسمی که پرنسس چارلز برای مادرش یعنی دوشس کورنوال برگزار کرده بود روی سر گذاشت و به عنوان دختر تازه عروس خانواده سلطنتی متفاوت ظاهر شد.

کلاه زنان سلطنتی

کلاه عجیب ملکه الیزابت دوم

مگر می شود جایی صحبت از خانم های خانواده ی سلطنتی باشد و نام ملکه الیزابت دوم به میان نیاید ، ملکه انگلستان هم عجیب ترین کلاه خود را با رنگ ست لباسش انتخاب کرده بود ، کلاهی مشابه کلاه همسر برادرش با پرهای هدایت شده به یک طرف سر .

 کلاه زنان سلطنتی

سوفی، کنتس وسکس

کلاه زنان سلطنتی 

کلاه عجیب زارا فیلیپس دختر پرنسس آنه

زارا کلاه عجیب مشکی رنگ خود را برای شرکت در مراسم ازدواج پرنس ویلیام روی سر گذاشت تا او هم در این لیست جای گیرد.

کلاه زنان سلطنتی

 کلاه عجیب کاترینا نینا

کلاه زنان سلطنتی

طرح های عجیب و غریب از کلاه زنان خانواده سلطنتی

مسخره ترین مدل کلاههای زنان خانواده سلطنتی + تصاویر

مدل کلاههای خنده دار زنان خانواده سلطنتی + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 21
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 19 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف