نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون کلاه قرمزی محبوب ترین برنامه تلویزیون در نوروز 94
کلاه قرمزی ، کلاه قرمزی 94
از میان سریال های نوروزی در حاشیه، کلاه قرمزی، فوق سری، آسمان من و سر به راه برنامه کلاه قرمزی به کارگردانی ایرج طهماسب به عنوان محبوب ترین سریال نوروز 94 انتخاب شد. سریال در حاشیه مهران مدیری رتبه دوم را کسب کرد.
بازدید : 3,996 نفر

کلاه قرمزی محبوب ترین برنامه نوروزی صدا و سیما شد. این آماری ست که امور مخاطبان روابط عمومی صدا و سیما از تماس های مردم به آن رسیده اند.
این مرکز بعد از بررسی تماس های به دست آمده با امور مخاطبان روابط عمومی صدا و سیما بیشترین میزان رضایتمندی از برنامه های ویژه نوروزی را مربوط به دو برنامه دانست. نخست کلاه قرمزی به کارگردانی ایرج طهمساب و سپس در حاشیه به کارگردانی مهران مدیری.
 

کلاه قرمزی 94


سریال های فوق سری و آسمان من نیز در رتبه های بعدی رضایتمندی مردم قرار گرفته اند و در میان برنامه های رادیویی نوروز هم برنامه نغمه های نوروز رادیو فرهنگ مورد پسند مخاطبان این رسانه قرار گرفته است.
موسیقی های پخش شده از رادیو پیام و رادیو آوا هم با اقبال مواجه شده و برنامه ویژه تحویل سال رادیو ایران که با اجرای هنرمندان با سابقه رادیو، ژاله علو و بهزاد فراهانی روی آنتن رفت از جمله برنامه های رادیویی بود که در تماس های مخاطبان از آن قدردانی شد.

کلاه قرمزی محبوب ترین برنامه تلویزیون در نوروز 94

کلاه قرمزی محبوب ترین برنامه تلویزیون در نوروز 94
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 17
برگرفته از خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 17 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف