نمناک فرهنگ و هنرچهره ها تیم کلاه قرمزی مقابل تیم ملی آرژانتین + تصاویر
کلاه قرمزی ، جام جهانی
تیم کلاه قرمزی اگر راهی جام جهانی می شد حتما در کَل بازی های قبل از بازی ها همه را شکست می داد و فاتح میدان در این زمینه بود.

کلاه قرمزی این شخصیت محبوب ساخته و پرداخته ذهن دو هنرمند خلاق با نام های  حمید جبلی و ایرج طهماسب است این عروسک کوچولو که حالا دیگر با گذشت بیست و اندی سال به یک جوان برومند تبدیل شده با آن قیافه ی با مزه دوست داشتنی اش و آن طرز صحبت کردن شنیدنی اش اکنون نوستالژی خیلی از کودکان دهه ی شصتی است.

کلا قرمزی و ایرج طهماسب

عروسک های برنامه کلاه قرمزی بخاطر شهرت جهانی شان برای جام جهانی هم تدارک خاصی در نظر گرفته بودند و ویژه برنامه آن ها مانند سری های دیگرش بی نظیربود؛ فامیل دور که یک بلیت پیدا کرده بود به آقای مجری پیشنهاد کرد که با دوره و خودش به برزیل بروند و خودش روی پای آقای مجری و دوره روی پای خودش بنشیند و به یین ترتیب عازم برزیل شوند.

کلاه قرمزی و مسی

به راستی اگر این عروسک های بامزه پا به جام جهانی 2014 هم می گذاشتند مطمئنا در محبوبیت و شاید هم شهرت توپ را از زیر پای رقبای سرسخت آرژانتینی مانند لیونل مسی، هیگوآن و خیلی از هم تیمی هایش می ربودند.
 
تیم کلاه قرمزی اگر راهی جام جهانی می شد حتما در کَل بازی های قبل از بازی ها همه را شکست می داد و فاتح میدان در این زمینه بود؛ روحیه و اعتماد به نفس عنصری موثر در کسب موفقیت است؛ کلاه قرمزی نمونه یک شخصیت موفق به حساب می آید که با خودباوری پس از هر شکست عزمش را جزم می کند و با تلاش و کوشش بسیار به هدفی که برایش بزرگ و مهم است یعنی همان تلویزیون می رسد، پس در جام جهانی کسی قهرمان خواهد شد که استراتژی این عروسک دوست داشتنی را پیاده کند.

کلاه قرمزی و باران کوثری


مطمئنا این ها حریف قَدَری در بازی با کلمات در مواجهه با آدم های مشهور و گیج کردن آن ها بودند کما اینکه در ایران کم از این کارها نکردند و ستاره های مشهور سینما را همچون فاطمه معتمدآریا ، شهاب حسینی ، مهناز افشار ، باران کوثری ، نگارجواهریان و خیلی های دیگر با محبوبیتشان به تلویزیون کشاندند و لحظات کم نظیری را با این ستارگان برای مخاطبان آفریدند.
 

کلاه قرمزی و پسر عمه زا


 ستاره ها هم کلاه قرمزی و همه ی دوستانشان را دوست دارند و شاید شهرت جهانی کلاه قرمزی و به خصوص جیگر هم به گوش مسی رسیده باشد؛ در این جا باید در مدح این ستاره های عروسکی فقط به جمله ی دیبی بسنده کرد و گفت:ماچ .

تیم کلاه قرمزی مقابل تیم ملی آرژانتین + تصاویر

تیم کلاه قرمزی مقابل تیم ملی آرژانتین + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ ک
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف